Kırık Diş Operasyonu indirime girer mi?

Hocam siz şanslıymışsınız bayağı ben hepsine koleksiyon açmayı düşünmüyorum yalnızca 2 3 tanesine Full koleksiyon açacağım geri kalanları kasa stok :D,ayrıca kontroldeki silahlar ucuz diğer koleksiyonlara göre siz tam olarak kaç yıldız harcayarak 2100 TL çıkardınız?

101 yıldızım vardı. 25 adet kontrol kasası açtım. Gözümde AWP fade vardı ama bir düşüğü olan USP-s'i düşürdüm. Bir de aynı kasadan famas düştü. USP-s 2100 TL'den, famas 300 TL'den satıldı.

101 yıldızım vardı. 25 adet kontrol kasası açtım. Gözümde AWP fade vardı ama bir düşüğü olan USP-s'i düşürdüm. Bir de aynı kasadan famas düştü. USP-s 2100 TL'den, famas 300 TL'den satıldı.
şans işi hocam 3000 yıldız harcayıp 1 fade düşüremeyen var,1 hesaba full açtım 2 ay önce full gri geldi çok da risk almaya değmez gibi.

Şans işi hocam 3000 yıldız harcayıp 1 fade düşüremeyen var, 1 hesaba Full açtım 2 ay önce Full gri geldi çok da risk almaya değmez gibi.

Ben arkadaşım ile birlikte bitirdim. Bana öneride o bulundu yoksa hiç alıp açmayacaktım ben. Bittikten sonra arkadaşım bunu açalım dedi yardımcı olup öneride bulunduğu için onunla birlikte açtık ve çıktı. İkinci hesabımda bu sefer kendim bitirip açtım. O hesapta da five seven düşürdüm. Bilet parasının 100 TL üzerini kazanmış oldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı