Kırık Diş Operasyonu bu zamanda bilet alınıp kâr edilir mi?

kullanilmiyorr

Hectopat
Merhaba. Operasyon sanırım 30 Nisan'da bitiyor. Ben daha 21 görev yaptım. Ama görevler sıkıntı değil, 30 Nisan'a kadar rahatça bitiririm. Sorum şu; bileti daha almadım. Şimdi alsam, full kasa alıp satsam zarara mı geçerim? Kasa fiyatları daha düşmedi ama ne zaman düşer? Şu an 6.48 TL civarı.

İzlemeni öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer 100 yıldız yaparsan kasanın tanesi 2 yıldız 50 kasa yapar 6 TL'den koyarsan tanesi 5,22 gelecek o da sana 156,6 TL yapar.

Eğer 100 yıldız yaparsan kasanın tanesi 2 yıldız 50 kasa yapar 6 TL'den koyarsan tanesi 5,22 gelecek o da sana 156,6 TL yapar.
Hocam matematiğiniz beni çok etkiledi.
Merhaba. Operasyon sanırım 30 Nisan'da bitiyor. Ben daha 21 görev yaptım. Ama görevler sıkıntı değil, 30 Nisan'a kadar rahatça bitiririm. Sorum şu; bileti daha almadım. Şimdi alsam, full kasa alıp satsam zarara mı geçerim? Kasa fiyatları daha düşmedi ama ne zaman düşer? Şu an 6.48 TL civarı.
Şuanda kasa alıp satarsan bilet parasının üstüne ortalama 120-130 TL daha kâr etmiş olursun. Ekim ayında kasa fiyatlarının düşmesini bekliyorum.

Hesabınız yanlış. Ortalama 250-280 TL arası para kazanıyorsunuz ve bilet fiyatı çıkınca yaklaşık 130-150 TL arası kar çıkıyor.

Cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim. O zaman görevleri yapabildiğimce hızlı yapıp bileti alıp kâr edeceğim. Tek takıldığım nokta şuydu kimse cevap vermemiş, son 1 hafta veya 2 hafta kala gibi, şuanki 6 TL fiyattan 2 3 TL'lere düşmesi mümkün mü?

Geri
Yukarı