Riptide operasyonu kâr edilir mi?

Destie

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO riptide operasyonunda sadece kasa al sat yaparak kar ediyor musunuz? Daha operasyonu almadım. Şu an almak mantıklı mı sizce? Ayrıca fazla oynayamıyorum günde belki 1-2 saat Max oynayabilirim. Görevler nasıl kolay gözüküyor ama uğraştırıyor mu fikir verebilir misiniz?

Eğer bugün alırsan toplamda 23 yıldızın olacak bu yıldızlara 11 kasa + 1 adet çıkartma alabilirsin. 11 kasayı 1 hafta sonra satabiliyorsun, vergileri çıkardıktan sonra 11*8,5'tan 93,5 lira kazanacaksın. Çıkartmadan da güzel bir şey çıkarsa ki bana 15 liralık holo bir çıkartma çıkmıştı oradan da güzel para elde edebilirsin.

2 tane hesaptan operasyon kasıyorum. Belki iki saatimi bile almamıştır toplamda ilk üç haftanın görevlerini bitirmem.

Eğer bugün alırsan toplamda 23 yıldızın olacak bu yıldızlara 11 kasa + 1 adet çıkartma alabilirsin. 11 kasayı 1 hafta sonra satabiliyorsun, vergileri çıkardıktan sonra 11*8, 5'tan 93,5 lira kazanacaksın. Çıkartmadan da güzel bir şey çıkarsa ki bana 15 liralık holo bir çıkartma çıkmıştı oradan da güzel para elde edebilirsin.

2 tane hesaptan operasyon kasıyorum. Belki iki saatimi bile almamıştır toplamda ilk üç haftanın görevlerini bitirmem.

Gayet mantıklı teşekkür ederim :)

Eğer bugün alırsan toplamda 23 yıldızın olacak bu yıldızlara 11 kasa + 1 adet çıkartma alabilirsin. 11 kasayı 1 hafta sonra satabiliyorsun, vergileri çıkardıktan sonra 11*8,5'tan 93,5 lira kazanacaksın. Çıkartmadan da güzel bir şey çıkarsa ki bana 15 liralık holo bir çıkartma çıkmıştı oradan da güzel para elde edebilirsin.

Günde 1 saat oynayarak tamamlayabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı