Kırık Fan Yaprağı Sorun Olur Mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Öncelikle şu atasözünü söylemek istiyorum: İnsanın başına ne gelirse meraktan gelirmiş :D:D

Kasanın içini açtım dayanamayıp :D Çalışır haldeyken pervaneye filen bakiyim dedim. Acaba içerde ne var filen :D

Elim pervaneye takıldı. Pervanenin bir kolu kırıldı.Tabi benim parmağım da :D Japon japıştırıcısı ile yapıştırdım ve olayın içinden 35 kuruşa çıkmış oldum.

Ders almadım bu olydan.Tamı tamına 6 kez aynı yeri aynı şekilde kırdım ve 6 kes japon yapıştırıcısı ile yapıştırdım. 6*35 =2 lira 10 kuruş.

Demek İstediğim Bir Problem Olurmu?

Coretemp adlı bir programla test ettim.En kral oyunda en fazla 43-44 boşta iken ise 32 kadar düşüyor.

Pervaneyi yine de değiştirmeli miyim yoksa japon yapıştırıcısıyla idare eder mi?

Kırık fan yaprağı sorusundan sonra GTA IV'ü açamayan işlemci arasında bir bağ yok... Farklı sorunlarınız için farklı konular açmanız gerekiyor. Bu hem bizim için hem de sizin için daha iyi. Böylece insanlar kırık fan yaprağına verdikleri cümle ile işlemci tavsiye cümlesini birleştirmeye çalışırken Türkçe katliamı yapmazlar ;)

Fan yaprağını yapıştırmaya çalışmak, yaprağı sökmekten daha tehlikeli. Kırılan fan yaprağı fanı komple bozarsa bu, işlemcinin yanmasına kadar gidebilir. Bu yüzden yeni bir işlemci fanı takın.

Bu arada sizin PC'yi çok merak ettim. Fanında Japon yapıştırıcı, DVD-ROM'unda Biryağ falan. İçinde de saksı falan yetiştiriyor musunuz :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı