Kırık Gelen Fan

OğuzhanRuthless

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Üni öğrencisi
Arkadaş kırık gelmiş gördüğünüz gibi bir sıkıntı olur mu?

Dosya Ekleri

• IMG_20210102_154137.jpg
    IMG_20210102_154137.jpg
    114,2 KB · Görüntüleme: 134
Hocam, aynı tarafın alt kısmı kırık değilse üst taraf öyle de durabilir bence.
Evet sadece o kısmı öyle, pazartesi kırık yerleri düzelttirmeye çalışcam umarım olur, teşekkürler herkese. Bu arada sizin tavsiyenizle aldım zaten fanı:D
Tutanak tutturmadiginiz için siz yapmis gibi gorunebilirsiniz.
Evet hata yaptım kargoyu direk alarak, tamir edemezsem büyük ihtimalle elimde kalacak, bu da bana ders oldu işte.

Evet sadece o kısmı öyle, pazartesi kırık yerleri düzelttirmeye çalışcam umarım olur, teşekkürler herkese. Bu arada sizin tavsiyenizle aldım zaten fanı:D.

Evet hata yaptım kargoyu direk alarak, tamir edemezsem büyük ihtimalle elimde kalacak, bu da bana ders oldu işte.

Tamir ettirmeden once kargoya gidip tutanak tutturmaya bakin belki tutarlar ya da hepsi burada ile iletisime gecin cunku siz o fana para verdiniz yazik yani benim olsa kullanmak istemem oyle.

Hocam, aynı tarafın alt kısmı kırık değilse üst taraf öyle de durabilir bence.
Herhalde patates bu kullanılmaz.
Tamir ettirmeden once kargoya gidip tutanak tutturmaya bakin belki tutarlar ya da hepsi burada ile iletisime gecin cunku siz o fana para verdiniz yazik yani benim olsa kullanmak istemem oyle.
Hepsiburada tutanak istiyor kargo da açmıyor telefonlarını, pazartesi şubeye gidicem sanmıyorum tutanak tutanaklarını ama

Dosya Ekleri

• IMG_20210102_163834.jpg
    IMG_20210102_163834.jpg
    123,2 KB · Görüntüleme: 18

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı