Kırık PS3 Multiman Siyah Ekran hatası

_Cruel_

Hectopat
Daha fazla  
Kırık PS3 kullandığım için başıma devamlı sorunlar çıkıyor, bunlarda biri de bu sorun. PS3 sürümüm 4.82 'iken bu sorun başladı, Multiman'e girince ekran donuyor ve arkada şarkı çalıyor Dualshock hiçbir işe yaramiyor, çıkmak için sistemi kapatmam gerekiyor bileni varsa yardimci olursa sevinirim. Sanırım sorun BD room dan kaynaklanıyor. Ayrıca düzelir ümidiyle 4.84 yaptim işe yaramadı. 15 tatil boş geçirmek istemiyorum sağ olun. Resimdeki gibi donuyor.

IMG-20200105-WA0000.jpeg

Hocam sorununuzu anlamadım. psx-place.com'a bakın derim. O forumda tam bu işlerle uğraşan insanlar var.
Tamamdır yardımların için tşk dostum
Sorun çözüldü, garip bir şekilde MultiMan'ı silip tekrar yükleyince açıldı fakat daha önce bu işlemi 4 5 kere yapmıştım ama bu önemli değil çözüldü

Son düzenleme:
Tamamdır yardımların için tşk dostum
Sorun çözüldü, garip bir şekilde MultiMan'ı silip tekrar yükleyince açıldı fakat daha önce bu işlemi 4 5 kere yapmıştım ama bu önemli değil çözüldü
Merhaba nasıl cozdugunuzu detaylı bir şekilde anlatır mısınız bende de aynı sorun var Multi Man ve bazı oyunlar siyah ekranda kalıyor bulamıyorum delirmemek elde değil

Geri
Yukarı