PS3 multiman açılırken siyah ekran

4.86 geçemedim daha ya. Üşeniyorum. Şu anda bi sorun yok. WebMan dan kaynaklı imiş sorun. Kaldırdım geçti.👍🏼
Online oynamadığım için yukseltmedim.
WebMAN sorunlu genellikle. PS3 Pro modu kurduğum için WebMAN kullanmak zorundayım.

PS3 arayüzünü PS4 gibi yapan bir XMB modu. Daha güzel gözüküyor ve bazı sağladığı fazladan özellikler var.
Eyvallah breda. Neden WebMan zorunlu dedin? Tahmin edeyim daha fazla cpu+gpu biniyor WebMan san fan hızını arttırıyorsun doğru mu?
Benlik sorun yok menü vs için. Oyun oynayıp kalıyorum zaten konsolu🙄. Teşekkürler.

Eyvallah. Neden WebMan zorunlu dedin? Tahmin edeyim daha fazla CELL/RSX biniyor ve WebMan san fan hızını arttırıyorsun. Doğru mu?
Yanlış :). WebMAN'ın bazı hiçbir programın sunmadığı özellikler var. PS3 Pro modu kurulduğunda WebMAN kurulu olarak geliyor.

Yanlış :). WebMAN'ın bazı hiçbir programın sunmadığı özellikler var. PS3 Pro modu kurulduğunda WebMAN kurulu olarak geliyor.
Ben pek pro modun manasını kavrayamadim. Biraz uzunca bahseder misin? Artı vr eksilerinden tabi zamanın var ise.
Ekstra ne büyü ekliyor konsola?
Bu arada irisman yükleyeceğim. Oda güzel gibi duruyor.
Güzel gibi. Böyle performans arttırma modu vs var mı?

Psx de bi makale okudum da orda bahsediyorlardı.
Bayağı bir şey değişiyor.
Bayağı ayrıntılı oldu. Teşekkürler 😁😝
Yani olmasa da olur benim için. Ama fena değil. Teşekkürler yine de.
Kanka son bi sorum olacak. Bu mod oyunun performansına bi etkisi oluyor mu? Hani fps artışı veya grafiksel gelişme/yükselme? Yoksa sadece xmb menüsü modumu?(diğer ek fonksiyonlardan bahsetmiyorum)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı