Kırık PS3'te Netflix kullanılır mı?

mikewazowski

Hectopat
Merhaba. Televizyonumda Netflix izlemek istiyorum. Bazı televizyonlarda zaten Netflix yüklü oluyor ama benimkinde yüklü değil. PS3'te Netflix var. Ama PS3'üm kırık. İnternete bağlayınca banlanırsın gibi şeyler gördüm internette. Bilenler cevap verirse sevinirim. Cevaplarınızı bekliyorum.

Merhaba. Televizyonumda Netflix izlemek istiyorum. Bazı televizyonlarda zaten Netflix yüklü oluyor ama benimkinde yüklü değil. PS3'te Netflix var. Ama PS3'üm kırık. İnternete bağlayınca banlanırsın gibi şeyler gördüm internette. Bilenler cevap verirse sevinirim. Cevaplarınızı bekliyorum.
Yanlış biliyorsam kırılınca bildiğimiz Atari'den farkı kalmıyor.

Dostum Googleye NoPSN apps yaz Karsina bir site cikacaktir burada bulunan pkgler PSNe girmeni gerektirmedigi icin banlanma olasiligini sifira indirir

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı