Kırıktan sonra sigara ve elektronik sigara kullanımı sıkıntı yaratır mı?

Alyven

Hectopat
Merhaba, küçük bir kaza sonucu ayağımı kırdım sigara ve elektronik sigara kullanıyordum aktif olarak. Sigaranın zararlı oldugunu biliyorum kemikler için ancak elektronik sigara için öyle bir makale vs bulamadım. Bir bilgisi olan var mı?

Hayır elektronik sigaranın KANITLANMIŞ bir zararı henüz yok. İlerde belki çıkabilir kimse bilemez. Ama şu net ki sigaradan daha az zararlı olup bırakmada çok yardımcı

Hayır elektronik sigaranın kanıtlanmış bir zararı henüz yok. İleride belki çıkabilir kimse bilemez. Ama şu net ki sigaradan daha az zararlı olup bırakmada çok yardımcı.

Anladım aktif olarak sigarayı bırakmak için başlamıştım elektronik sigaraya yaklaşık 2 hafta oldu daha doğrusu puffbarlardan kullanıyorum sigara kullanımını ciddi şekilde azaltmıştı ancak ayağımı kırdıktan sonra sigara hiç içmedim pufflardan da kullanmadım ama ciddi şekilde canım cekiyor sigaradansa puff daha iyidir sanırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda kemik ile ilgili bir şey söylemiyor.
Ancak zararını ben de biliyorum teşekkürler düşüncen için.

Anladım aktif olarak sigarayı bırakmak için başlamıştım elektronik sigaraya yaklaşık 2 hafta oldu daha doğrusu puffbarlardan kullanıyorum sigara kullanımını ciddi şekilde azaltmıştı ancak ayağımı kırdıktan sonra sigara hiç içmedim pufflardan da kullanmadım ama ciddi şekilde canım cekiyor sigaradansa puff daha iyidir sanırım.
Hocam yanlız puff ve e sigara bambaşka şeyler bence pufflar sigaradan bile zararlı çok nefes darlığı yapar ve aşırı miktar efektör mevcut likitinde

Geri
Yukarı