Kırılan kulaklık tamiri

RSBRS

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
1-2 yıl önce kafamdan hızlıca çıkartırken kırıldı. Kablo sağlam sadece o uzatma şeyi kırıldı. Tamir edilebilir mi bu?

snopy-rampage-sn-r2-oyuncu-mikrofonlu-kulaklik-804b12.jpg

Şu fotoğrafta görülen yere benziyor.
Japon yapıştırıcısıyla falan yapıştırsam çalışır mı uzatma mekanizması? Yoksa direk tamirciye mi vereyim.

WhatsApp Image 2022-01-15 at 13.30.22.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığın sağlam tarafını inceledim. O uzatılan parça, diğer parçanın içine girmiş ve birleşik şekilde duruyor. Şimdi ben uzatılan parçayı diğer parçaya taksam Japon'la da birleştirsem sağlam olur mu?

Ekran Görüntüsü (53).png

Buna benzer bir şekilde kırılmış.

Japon'la tekrar kırılıyor üstüne bir parça koyup yapıştırmak lazım.

Japon'la hiç denemedim. Şu tarz bir şey alırsam sağlam olur mu?

Kulaklığın sağlam tarafını inceledim. O uzatılan parça, diğer parçanın içine girmiş ve birleşik şekilde duruyor. Şimdi ben uzatılan parçayı diğer parçaya taksam Japon'la da birleştirsem sağlam olur mu?

Eki Görüntüle 1270476

Sert değilde daha esnek bir yapıştırıcıyla daha iyi olur ben japonla kaç kez yapıştırdım aynı yerden kırıldı sürekli

Eki Görüntüle 1270476

uzun parçayı diğer parçaya tak kafa kısmına gelen yüzünden vida bas. Tabi önce kafana uygun şekilde ayarla 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı