Kırılan laptop klavye tuşunun ücreti ne kadar olur?

296367

Hectopat
Klavye tuşunu çıkarmıştım yerine taktığımda tam oturmadı sanırım kırıldı emin değilim. Servise götürsem ne kadar ücret alırlar? Alalı 1.5 ay oldu, garantisi var gerçi kullanıcı hatası derler sanırım. Markası Dell.

Klavye tuşunu çıkarmıştım yerine taktığımda tam oturmadı sanırım kırıldı emin değilim. Servise götürsem ne kadar ücret alırlar? Alalı 1.5 ay oldu, garantisi var gerçi kullanıcı hatası derler sanırım. Markası Dell.

Servis yardımı olur diye tahmin ediyorum. Olmazsa da model model tuşun altındaki plastikler AliExpress'te mevcut. Oradan temin edip kendiniz yapabilirsiniz. Görsel iletebilir misiniz? Daha doğru yönlendirebilirim. Bir de cihazın modeli ne?

Klavye iç çerçevesi ve plakasına zarar vermediyseniz 20 iş günü içinde bir tuş takıp gönderirler fakat yurt dışından parça isteyecekleri için yol masrafı dahil işçilik masrafını iyi yükleyeceklerdir. Firmalar genelde klavyenin tamamını değiştirmeyi tercih etmiyor. Tek tuş değişimi yapılıyor ama acımasız bir masraf çıkıyor. Servise gönderip ücret bilgisi almanızda fayda var.

Geri
Yukarı