Kırılan monitör garantiye girer mi?

Garanti kapsamı firmanın hatası olursa işlem yapılan bir kapsamdır. Kullanıcının hatası kapsamaz. Siz olsanız müşterinizin kırdığı monitörü alır mıydınız mesela?
Panel fiyatı monitör fiyatının en az yarısıdır diye düşünün, servise gönderebilirsiniz ama büyük ihtimalle hiç işlem yapmasanız bile kargonun gidiş dönüş ücretini de karşılamanız gerekebilir. Markanın servisi ile telefondan görüşerek de bir ihtimal bilgi alabilirsiniz.

Garanti kapsamı firmanın hatası olursa işlem yapılan bir kapsamdır. Kullanıcının hatası kapsamaz. Siz olsanız müşterinizin kırdığı monitörü alır mıydınız mesela?
Hocam zaten okeyim ona para ödeyeceğim de servis garantisi olduğu için indirim yapar mı yaptirsam dahi kronik sorunlar yasarmiyim diye öneri almak istedim

Hocam zaten okeyim ona para ödeyeceğim de servis garantisi olduğu için indirim yapar mı yaptirsam dahi kronik sorunlar yasar miyim diye öneri almak istedim

Yazımın devamına bir şeyler daha ekledim onu da okuyabilirsiniz. Servislerde değişir bu ücret olayı, resmi bir servis ise ücret sabit olur büyük ihtimalle ama işçiliği de servisin ya da markanın kalitesine göre değişir doğal olarak. Sorun olma ihtimali de var ama değişen parçanın da ayrıca garantisi oluyor.

Kullanıcı hatası olan hasarlar garanti kapsamına girmez. Buna sizin yaşadığınız durumu veya ekranı kırılan telefonları örnek verebiliriz. Servis monitörü yapabilir fakat ücret karşılığında yapacaktır. Ayrıca o kardeşlerin işittiği azarları düşünüyorum şu an :(

Yeni konular

Geri
Yukarı