Kırılmış PS3'e PS4 oyunları atılır mı?

Hayır PlayStation'a kur Thanos Store'u videoda adam anlatıyor zaten.
tamamdır hocam anladım sağolasın

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mükemmel bir mağaza içerisinde binlerce oyun var.
hocam şimdi videodaki arkadaşın dediklerini yapıcaktım ama şöyle bir sorun var arkadaş iki dosyayı indirin demiş 1 dosya koymuş yoruma birde bu dosya 55 bit olur mu ki yani

Son düzenleme:
tamamdır hocam anladım sağolasın

hocam şimdi videodaki arkadaşın dediklerini yapıcaktım ama şöyle bir sorun var arkadaş iki dosyayı indirin demiş 1 dosya koymuş yoruma birde bu dosya 55 bit olur mu ki yani
Evet 2 dosya olmalı. Birinin boyutu yüksekti kaç olduğunu hatırlamıyorum fakat 200-500 arası birşey olmalı. Diğer dosya da kb boyutunda olacak. Eğer bulursam buraya link bırakıcam.

ay kelimesinin yanına . Ekleyin.

Evet 2 dosya olmalı. Birinin boyutu yüksekti kaç olduğunu hatırlamıyorum fakat 200-500 arası birşey olmalı. Diğer dosya da kb boyutunda olacak. Eğer bulursam buraya link bırakıcam.

ay kelimesinin yanına . Ekleyin.
hocam benim ps3 te mmcm diye birşey de var yanlız oyunları ordan oynuyorum

Peki, bilgilendirirsiniz.
Hocam programı kurdum, The Last Of Us yükledim. Oyuna girmeye çalıştığım da PlayStationStore'a git yazıyor ne yapmam lazım?

Hocam sorunun çözümü internetten buldum ancak çözebilmem için PSN hesabına giriş yapmam lazım, hesap bilgilerini giriyorum, güncelleme yapman lazım diyor, güncelle diyorum karşıma böyle bir hata çıkıyor ne yapmam lazım?
IMG_20231008_025054.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı