Kırmızı ekran hatası

Ediz41

Hectopat
Makaleler
2
İşlemcime 5 gün önce o.c yapmıştım ve sorunsuz kullanıyordum bugün CPU-Z ve Core Temp programlarını indirdim ve bazı değerlere baktım. Daha sonra tekrar oyun oynarken kırmızı ekran hatası aldım, biraz forumlarda araştırdıktan sonra CPU-Z AIDA 64 gibi uygulamaların bu soruna sebep olabileceği yazıyordu sildim tekrar oynadım 1-2 saat, hata vs. almadım. Sorum bu uygulamalar neden böyle bir hataya sebep olur ki?(Bazı sistemlerde böyle hatalara neden oluyormuş)

İşlemcime 5 gün önce o.c yapmıştım ve sorunsuz kullanıyordum bugün CPU-Z ve Core Temp programlarını indirdim ve bazı değerlere baktım. Daha sonra tekrar oyun oynarken kırmızı ekran hatası aldım, biraz forumlarda araştırdıktan sonra CPU-Z AIDA 64 gibi uygulamaların bu soruna sebep olabileceği yazıyordu sildim tekrar oynadım 1-2 saat, hata vs. almadım. Sorum bu uygulamalar neden böyle bir hataya sebep olur ki?(Bazı sistemlerde böyle hatalara neden oluyormuş)
Mavi ekran duyduk, yeşil ekran duyduk. Şimdi ne bu kırmızı ekran? Fotoğrafını atarmısınız?

İşlemcime 5 gün önce o.c yapmıştım ve sorunsuz kullanıyordum bugün CPU-Z ve Core Temp programlarını indirdim ve bazı değerlere baktım. Daha sonra tekrar oyun oynarken kırmızı ekran hatası aldım, biraz forumlarda araştırdıktan sonra CPU-Z AIDA 64 gibi uygulamaların bu soruna sebep olabileceği yazıyordu sildim tekrar oynadım 1-2 saat, hata vs. almadım. Sorum bu uygulamalar neden böyle bir hataya sebep olur ki?(bazı sistemlerde böyle hatalara neden oluyormuş)

Kırmızı ekran hatası derken? Örnek bir fotoğraf atar mısınız?

tEfrP.jpg

Böyle bir şey mi? Ama şöyle bir şey bu en son yanlış hatırlamıyorsam Windows Vista'nın geliştirme sürümlerinde çıkmıştı bu.

Mavi ekran duyduk, yeşil ekran duyduk. Şimdi ne bu kırmızı ekran? Fotoğrafını atar mısınız?

Kırmızı ekran hatası derken? Örnek bir fotoğraf atar mısınız?

Eki Görüntüle 1265424

Böyle bir şey mi? Ama şöyle bir şey bu en son yanlış hatırlamıyorsam Windows Vista'nın geliştirme sürümlerinde çıkmıştı bu.

Eki Görüntüle 1265427
Bunun gibi bir şey mi hocam?

Bende hocam öyle hatırlıyorum.

Hiçbir yazı vs. çıkmadı koyu kırmızı ekran.

Dosya Ekleri

• c021fac0-a015-4774-a3b1-502e123a4ef7.png
    c021fac0-a015-4774-a3b1-502e123a4ef7.png
    6,2 KB · Görüntüleme: 57

Yeni konular

Geri
Yukarı