Çözüldü Kırmızı ve mavi karakterlerin olduğu oyun nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

riphrid

Hectopat
Yer
Alanya
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi sosyaller dilerim. 2014-2015 yıllarında ilk kez bu oyunu amcam oynarken görmüştüm ve çok hoşuma gitmişti fakat yıllardır oyunu bir türlü bulamadım. Sosyale bir bileni veya oynayanı vardır umuduyla yazıyorum. Oyunumuzu amcam Single Player oynarken izlemiştim, co-op kısmı var mı bilmiyorum. İki ana karakterimiz olan oyunda amacımız, daha ön planda olan ana karakterimizin kızını kötü karakterden kurtarmaktı, en azından ben böyle hatırlıyorum. Karakterlerin sırtlarında kırmızı ve mavi çantalar vardı diye kalmış aklımda, birisi yer çekimini artırabilirken, diğeri de azaltabiliyordu sanırım. Böyle görsel efektleri olsun, grafikleri olsun zamanına göre gayet hoş bir oyundu ve sanırım açık dünya unsurları barındıran ama esasında göreve dayalı ilerleyen bir yapısı vardı. Aklıma kalanlar bunlar dostlarım, hatırlayacak gibi olanlar olursa diye hafızamı biraz daha zorlayacağım, eğer ekstra bir detay aklıma gelirse ekleme yapacağım.

Çözüm
PC oyunu muydu bu?

Inversion olabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
PC oyunu muydu bu?

Inversion olabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
PC oyunu muydu bu?

Inversion olabilir mi?

Ağabey sen muhteşemsin! Çok teşekkür ederim😍.

Geri
Yukarı