Kış İndirimlerinden 50 TL Oyun Önerisi

Tomb rider ve metro oyunları var. Long dark'ın amacından kısaca bahsedermisiniz.
Long dark kanadanın buz gibi soğuğunda uçağı düşen bir pilot(MacKenzie) ve onu eski eşi olan Astridin hikayesi. Astrid bir yere gitmek ister ve pilot olarak mackenzienin onu götürmesini ister. Giderken uçakları düşer ve kanadanın soğuğunda kalırlar. MacKenzie uyandığında astridi arar fakat bulamaz. Ve peşine düşer. Toplamda 5 bölüm olacak bir oyun. Fakat şuan sadece 2 bölüm açık. 3.bölüm çok yakın bir zamanda gelecek. Hikaye modunun yanında mücadeleler de var. Yanlış hatırlamıyorsam 6 adet vardı ya da o civarda. Benim severek oynadığım bir oyundur. Ve atmosferi o kadar harika ki anlatamam. Oynayarak görmeniz lazım o atmosferi. Yani ben loot yapmayı severim, orayı burayı dolaşırım, o karlı güzelim yerlerde gezerim, doğa ana ile başbaşa kalırım derseniz oyun tam sizlik. Ayrıca öyle canavar yaratık falan da yok, siz ve doğa. Kurtlar ve ayılar var. Tabiki sizinde bir tüfeğiniz ve mermileriniz. (ama önce tüfeği almanız lazım tabiki)
Middle Earth shadow of War alacak olursanız da definite edition alın. Ben aldım ve toplam değeri 375 TL civarı olan ürünleri 24.60 TL ye alıyorsunuz.

Long Darkın hikaye modunu arkadaşımız anlatmış. Ben genelde hayatta kalma ve mücadele modlarını oynarım yani toplam 3 modu var. Hayatta kalma modu bitmiyor bir amaç yok amaç hayatta kalmak. Şu kadarını söyleyeyim benzer türleri arasında gerçeğe en yakın olan ve o soğuk havayı en iyi hissettire oyundur. Yazın serinlemek için oynayabilirsin o derece.

İngilizcen iyiyse Hollow Knight öneririm, müthiş bir hikayesi ve mükemmel mekanikleri olan bir oyun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı