Kısa Anime Önerisi

Eğer animeye yeni başladıysanız "Code Geass"tavsiye ederim fazla karışık değil.

Hocam mutlaka izlemenizi öneririm. Sürükleyici bir anime. Fate Zero izleyin ilk. Sonra da Fate Stay Night (2014)izleyin.

Shigatsu wa kimi no uso önerebilirim.

Dayanırsanız tabi.

Attack on Titan Sezon 1 ve 2. Bir anime'yi bu kadar çok seveceğimi hiç düşünmezdim.

Go for it.

Hepinize çok ama çok teşekkür ederim. Bayağı bi geç cevap veriyorum, kusura bakmayın.

One Punch Man'ı bitirdim. İlk 2 bölüm acayip sıkıcı gelse de, 3. bölümden itibaren kalanını (PC de bozulunca) aynı gün içinde bitirdim. Çok güzel bi animeydi açıkcası.

Mirai Nikki... "Yukkii" Bu sesi hiç unutamayacağım sanırım. Bir de "Gasai Yuno" tonlamasını. Çok güzel bir animeydi yani. Ama sonu acıklıydı.

Tokyo Ghoul... 9. bölümdeyim ve pek sarmadı gibi. Yine de bitirmeye çalışıyorum. Sanırım ilerledikçe sarmaya başlar bu da.

Ardından hangilerini izlesem diye düşünüyorum, ama sanırım Zankyou no Terror veya Mob Psycho 100 izleyeceğim. Ya da @Monolova 'nın açtığı konudaki duygusal animelerden birini izleyeceğim. Tam emin değilim yani.

Yine de zamanla buradaki bütün animeleri izleyeceğimi düşünüyorum. Hepinize tek tek teşekkür ediyorum tavsiyeleriniz için. ^_^

Eğer hâlâ izlemediysen şunları mutlaka izle derim:

-Steins Gate
-Angel Beats
-Charlotte
-Golden Time

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…