Kısa Anime Önerisi

Hepinize çok ama çok teşekkür ederim. Bayağı bi geç cevap veriyorum, kusura bakmayın. :)

One Punch Man'ı bitirdim. İlk 2 bölüm acayip sıkıcı gelse de, 3. bölümden itibaren kalanını (PC de bozulunca) aynı gün içinde bitirdim. Çok güzel bi animeydi açıkcası. :D

Mirai Nikki... "Yukkii" :kararsız: Bu sesi hiç unutamayacağım sanırım. Bir de "Gasai Yuno" tonlamasını. Çok güzel bir animeydi yani. Ama sonu acıklıydı. :(

Tokyo Ghoul... 9. bölümdeyim ve pek sarmadı gibi. Yine de bitirmeye çalışıyorum. Sanırım ilerledikçe sarmaya başlar bu da. :melek:

Ardından hangilerini izlesem diye düşünüyorum, ama sanırım Zankyou no Terror veya Mob Psycho 100 izleyeceğim. Ya da @Monolova 'nın açtığı konudaki duygusal animelerden birini izleyeceğim. Tam emin değilim yani.

Yine de zamanla buradaki bütün animeleri izleyeceğimi düşünüyorum. Hepinize tek tek teşekkür ediyorum tavsiyeleriniz için. ^_^

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı