Satıldı Kısa Devre Problemli XFX RX 580 GTS Black Edition 8GB

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ali Rıza09

Kilopat
Makaleler
9
Yer
Isparta
Ürün: AMD Radeon™ RX 580 GTS Black Edition 8GB - RX-580P8DBD6
Arkadaslar ürün 2 haftalıktır. Newegg'den alınmadır. XFX tarafindan 2022'ye kadar garantisi var.
373975

Ürünün para iadesi yapıldı ama ürünü istemediler nakliye ücreti fazla çıkcağı için eğer ben yaparım, kullanırım dicek olan varsa buyursun alsın.

İsteyen yurtdışına XFX'e gönderir kartta sadece kısa devre var.
XFX, Hong Kong'a benim kargo ücretini karşılamam sonucu değişim yapcağını belirtti ki tahminimce dudak uçuklatan bir fiyat çıkıcaktır size kalmış.

Oyun için kullanıldı 2 haftalık süreçte. Detaylı bilgi istiyenler arayabilir. Kutu içeriği tam jelatinlerine kadar duruyor. Kartta sadece kısa devre problemi var. Yaparım, yaptırırım diyen varsa buyursun. Kartın içini açmadım. Isparta içi elden teslim olur.

Fiyat:300TL
İletişim
: [email protected]
373973
373974

Son düzenleme:
Bahsettiğin kargo ücreti ne kadar?
Sormadım ama şunu yazmayı unutmuşum. Gidiş - dönüş nakliye ücreti ve ülkeniz için uygulanacak olan vergilendirmenin karşılanmıycağını beyan etti. Ne yapsam da ikna edemedim.

Son düzenleme:
PTT kargo ile 275 + KDV.

374047

Bilemedim şimdi. Acaba değişim yaptıktan sonra paketini açmadan direk satsam mı. Bide bana gelirken ücret var onu da ödüycem.

"Gidiş - dönüş nakliye ücreti ve ülkeniz için uygulanacak olan vergilendirmenin karşılanmıycağını beyan etti" Gidiş dönüş vergi derken 900-1000TL bulur.

Para iadesi aldığınız ürünü servise gönderdiğinizde tekrar değişim mi yapacaklar? Ve sadece kargo ücreti karşılığında. Ya benim anlamadığım bir nokta var ya da siz yanlış anlamış olabilir misiniz?

Para iadesi aldığınız ürünü servise gönderdiğinizde tekrar değişim mi yapacaklar? Ve sadece kargo ücreti karşılığında. Ya benim anlamadığım bir nokta var ya da siz yanlış anlamış olabilir misiniz?
Newegg, bulunduğum yerde DHL Express olmadığı için nakliye ücreti fazla çıkcağını söyledi bu yüzden ürünü istemediler para iadesinin yapılacağını söylediler 3 ila 5 gün arasında. Ürünü isterseniz yerel bir mağazadan yaptırıp kullanbilir yada atabilirsiniz dedi kendilerim. Benim muhattabım XFX Support burda direk kendileriyle konuştum.

Adamlar zaten size parasını vermiş, bozuk ürünü gönderip sıfırı ile değişim mi yapılacak?
Bence siz yanlış anladınız sadece kargo ücretini ödeyerek değişim yapılmaz. Tamir ücreti çıkartılır.

Arkadaşlar ya ben anlatımda hata yapıyorum yada siz anlamıyorsunuz. Newegg para iadesini yaptı zaten uluslararası iade politikasına göre direk para iadesi yapıyorlar. Tamir veya değişim yok. Bulunduğum yerde DHL Express olmadığı için nakliye ücreti fazla tutuyor ondan dolayı ürünün bende kalıcağını söyledi Newegg. Kendileri isterseniz yerel bir mağzadan tamir ettirebilir yada atmaktan çekinmeyin dedi.
Bundan önce XFX Support'a ürünü kaydettirip direkt kendileriyle konuşmuştum.
A'dan Z'ye herşeyi konuştuk. Yerel satıcıdan satın alındıysa, RMA talebinde bulunmak için lütfen onlarla iletişim kurun. Yurtdışından satın alınmışsa doğrudan RMA sunabiliriz dediler eğerki sorun dediğiniz gibiyse aynı model ile değişim olucaktır elimizde yoksa ona yakın üst model ile değişim yapılacağını söyledi biletteki arkadaş. Tabii üstte belirttiğim gibi Gidiş-dönüş kargo ücreti dahilinde ve ülkeniz için oluşabilecek vergilendirmeyi benim ödemem gerektiğini söylediler. Sizin burda muhattabınız direkt XFX olucak başka kimse değil. Umarım açıklayıcı olmuştur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı