Kısa hikayeli oyun önerisi

Daha fazla  
Merhaba, son zamanlarda hikayeli oyunlara sarmaya başladım. Bana kısa süren hikayesi olan oyunlar lazım. 5-6-7 saatlik oyunlar falan. Limbo falan olmasın hani çok grafik olmasa da olur ama Limbo gibi çok kötü de olmasın. Portal serisini sevmiyorum. Daha yeni Sons of Rome'u bitirdim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, son zamanlarda hikayeli oyunlara sarmaya başladım. Bana kısa süren hikayesi olan oyunlar lazım. 5-6-7 saatlik oyunlar falan. Limbo falan olmasın hani çok grafik olmasa da olur ama Limbo gibi çok kötü de olmasın. Portal serisini sevmiyorum. Daha yeni Sons of Rome'u bitirdim. Teşekkürler.
Dostum daha geçen gün Manhunt bitirdim. 9,8 saatte bitirdim. Bir bakabilirsin.

Katana Zero.

Hocam ilk görevde telden nasıl geçeceğiz?
Eski sürümlere uyumlu olduğu için oyun yeni Windows sürümlerinde arıza yapıyor. Tarayıcına Windows 10-11 Manhunt fix yaz. Sadece oyun dosyasına birkaç şey atacaksın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba, son zamanlarda hikayeli oyunlara sarmaya başladım. Bana kısa süren hikayesi olan oyunlar lazım. 5-6-7 saatlik oyunlar falan. Limbo falan olmasın hani çok grafik olmasa da olur ama limbo gibi çok kötü de olmasın. Portal serisini sevmiyorum. Daha yeni sons of Rome'u bitirdim. Teşekkürler.

Stray kesinlikle oynayın bence. O kadar kanlı vahşetli dehşetli oyunlar oynadıktan sonra biraz iyi geldi bana.

Geri
Yukarı