Kısa sürede biten oyun tavsiyesi

OmerFrk

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam herkese. Dikkat dağınıklığından dolayı uzun süren oyunlardan çabucak sıkılıyorum. Bir oyuna başladığımda o gün güzelce 4-5 saat oynasam bile ertesi gün tüm hevesim kaçıyor. Bunu çözmek için bir şeyler yapıyor olsam da şu anlık pek bir çarem yok gibi. O yüzden tek günde veya Max 2 günde bitirebileceğim oyunlar önerir misiniz? Her türden olur. Game Pass sahibiyim ama çok aşırı pahalı değilse Steam oyun önerileri de olur. Şimdiden teşekkürler.

Mafia 1-2 onerebilirim.

Crysis serisine bakılabilir. Üç oyununun totalde 20-30 saat civarında oynanış süresi vardı diye hatırlıyorum. Onun haricinde kısa süren hikâyeli oyun bulmak zor.
2. oyunundayım hocam. Teşekkürler tavsiye için.
3. kere başladım oyuna geçen. Bu sefer %15'e kadar ilerleyebildim. Belki devam ederim.
Firewatch (4-5 saatte bitiyor)
Bakacağım, teşekkürler.

Mafia 1-2 onerebilirim.
Bitirdim hocam ikisini de ama tekrar bi bakarım uzun zaman oldu. Mafia 3 nasıl acaba? Denildiği kadar kötü mü?

Denildigi kadar kotu ve cok tekrar ediyor bayar sizi. CoD MW serisine bak bir ara, The Walking Dead oyunları da güzeldir.

Milk outside a bag of milk outside a bag of milk veya Milk inside a bag of milk inside a bag of milk olabilir. Fiyatları ucuz ve oyuncuya farklı hisler veriyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…