Kısa sürede biten oyun tavsiyesi

OmerFrk

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam herkese. Dikkat dağınıklığından dolayı uzun süren oyunlardan çabucak sıkılıyorum. Bir oyuna başladığımda o gün güzelce 4-5 saat oynasam bile ertesi gün tüm hevesim kaçıyor. Bunu çözmek için bir şeyler yapıyor olsam da şu anlık pek bir çarem yok gibi. O yüzden tek günde veya Max 2 günde bitirebileceğim oyunlar önerir misiniz? Her türden olur. Game Pass sahibiyim ama çok aşırı pahalı değilse Steam oyun önerileri de olur. Şimdiden teşekkürler.

Selam herkese. Dikkat dağınıklığından dolayı uzun süren oyunlardan çabucak sıkılıyorum. Bir oyuna başladığımda o gün güzelce 4-5 saat oynasam bile ertesi gün tüm hevesim kaçıyor. Bunu çözmek için bir şeyler yapıyor olsam da şu anlık pek bir çarem yok gibi. O yüzden tek günde veya Max 2 günde bitirebileceğim oyunlar önerir misiniz? Her türden olur. Game Pass sahibiyim ama çok aşırı pahalı değilse Steam oyun önerileri de olur. Şimdiden teşekkürler.

Mafia 1-2 onerebilirim.

Crysis serisine bakılabilir. Üç oyununun totalde 20-30 saat civarında oynanış süresi vardı diye hatırlıyorum. Onun haricinde kısa süren hikâyeli oyun bulmak zor.
2. oyunundayım hocam. Teşekkürler tavsiye için.
3. kere başladım oyuna geçen. Bu sefer %15'e kadar ilerleyebildim. Belki devam ederim.
Firewatch (4-5 saatte bitiyor)
Bakacağım, teşekkürler.

Mafia 1-2 onerebilirim.
Bitirdim hocam ikisini de ama tekrar bi bakarım uzun zaman oldu. Mafia 3 nasıl acaba? Denildiği kadar kötü mü?

2. oyunundayım hocam. Teşekkürler tavsiye için.

3. kere başladım oyuna geçen. Bu sefer %15'e kadar ilerleyebildim. Belki devam ederim.

Bakacağım, teşekkürler.

Bitirdim hocam ikisini de ama tekrar bir bakarım uzun zaman oldu. Mafia 3 nasıl acaba? Denildiği kadar kötü mü?

Denildigi kadar kotu ve cok tekrar ediyor bayar sizi. CoD MW serisine bak bir ara, The Walking Dead oyunları da güzeldir.

Milk outside a bag of milk outside a bag of milk veya Milk inside a bag of milk inside a bag of milk olabilir. Fiyatları ucuz ve oyuncuya farklı hisler veriyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı