Kısa süreli oyun önerisi

Steam'da ancak 3'lüsü satılıyor 2.oyunun yapımcısı da farklı ve cidden 2 ve 3 çok iyi değiller doğruya doğru ama oynanırlar bence. İndirime muhakkak girer indirim kovalayın öyle alın derim listenizde bulunsun indirime girdiğinde şak diye gözünüz kapalı alın.

Acelem yok indirimlerden alırım.

İnanır mısınız hiç GTA SA oynayıp bitirmedim. Hatta GTA Vice City'de hiç bitirmemiştim, pandemiden fırsat bulup oynama şansım oldu.
Aynı şekil. GTA SA'ya bulaşırım derseniz hiç bulaşmayın hocam. Özellikle Steamdan oynayacaksınız. Oyun doğru düzgün çalışmıyor. Üstüne bir de bunda 2 tane helikopter görevi var :D.

Bu arkadaşın dediği oyunlar çok iyi özellikle F.E.A.R 1 çok iyi net oynanması gereken günümüzün oyunlarından daha iyi yapay zekaya sahip ve sadece pc için çıkmış yani kaliteli olmasının bir sebebi de bu ama çok güzel oyunlara değinmiş.
F.E.A.R 1 gerçekten iyiydi, katılıyorum. O yalnızlık hissi ve ortamları esrarengizdi. Düşmanların yapay zekaları çok iyiydi o zamanlar. Halada iyi. Devrim yaratan oyunlardan biri. F.F.A.R 2' de fena değildi. F.E.A.R 3'te çok fazla aksiyona kaydılar, o esrarengiz ortam yok oldu.

Aynı şekil. GTA SA'ya bulaşırım derseniz hiç bulaşmayın hocam. Özellikle Steamdan oynayacaksınız. Oyun doğru düzgün çalışmıyor. Üstüne bir de bunda 2 tane helikopter görevi var :D.

Evet oyun Steam'den ve GTA SA'yı bu sefer bitireceğim diye başlıyorum yok oyunda fare çalışmıyor yok sesler olmuyor falan çok sıkıntı. Oyunu bitirememe sebebim.

Yeni konular

Geri
Yukarı