Kısaca israf!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tamamen zevklerle alakali bir durum. Sen 15 binlik Sistemi israf diye nitelendirirsin ben 800 liraya alalinan bisikleti. Arkadasin avukati misin diye sorabilirsin onun da izahatini yapayim. Ben de 6 bin kusur liraya sistem topluyorum ve ayni tepkileri ben de aliyorum.Arkadasta muhtemelen kendi parasini kazaniyodur benim gibi. Inan bu parayi ne sartlar altinda kazandigimi tahmin bile edemezsin. Ve ben kendim kazandigim parayla gerceklestirdigim zevklere saygi duyulmasini istiyorum. Cok sey mi istiyorum hayir. Arkadas cok seymi istiyor hayir sistem tavsiyesi istiyor.

Dediğin doğru ancak ben 3 sene önce 9000tllik sistem topladım ve topladığıma pişman oldum ve o sistemi zar zor sattım. Ve maddi kazancım yüksek tavsiyem 6000tllik sistem toplasın ve onu her sene yükseltsin ve sistem daha uzun ömürlü olur.

Dediğin doğru ancak ben 3 sene önce 9000tllik sistem topladım ve topladığıma pişman oldum ve o sistemi zar zor sattım. Ve maddi kazancım yüksek tavsiyem 6000tllik sistem toplasın ve onu her sene yükseltsin ve sistem daha uzun ömürlü olur.

Tavsiyeni bu sekilde dile getirirsen hem kimse kimseyi yanlis anlamaz hem de arkadasa daha cok yardimci olursun. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı