Kısayoldan GTA 5 indirmek

Antalya07

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben bilgisayarıma GTA 5 indirmek istiyorum ama bunun için bilgisayarı neredeyse 2 gün açık tutmam gerekiyor bende böyle bir süre bilgisayarı açık bırakmak istemiyorum. Biliyorsunuz ki PlayStation'da oyun CD'sini konsola takıp oyunu yüklemeden oynayabiliyoruz. Pekala bilgisayarda da böyle bir şey var mı? Yani mesela bir oyun harddiski alsam içinde GTA 5 yüklü gelse bende yüklemek zorunda olmadan hemen kurup oynasam. Böyle bir şansım var mı acaba?

Merhaba arkadaşlar. Ben bilgisayarıma GTA 5 indirmek istiyorum ama bunun için bilgisayarı neredeyse 2 gün açık tutmam gerekiyor bende böyle bir süre bilgisayarı açık bırakmak istemiyorum. Biliyorsunuz ki PlayStation'da oyun CD'sini konsola takıp oyunu yüklemeden oynayabiliyoruz. Pekala bilgisayarda da böyle bir şey var mı? Yani mesela bir oyun harddiski alsam içinde GTA 5 yüklü gelse bende yüklemek zorunda olmadan hemen kurup oynasam. Böyle bir şansım var mı acaba?

Tabi ki.
Social Club, Steam ve Epic herhangi biri üzerinden satın almış olduğunuz GTA'yı indirmeye başlayın. Sonra indirmeyi durdurun ve oluşan oyun klasörünün içine yüklü GTA dosyalarını kopyalayın. Bilgisayarı yeniden başlatın ve satın almış olduğunuz yazılım üzerinden oyuna giriş yapın. Önce bir doğrulama yapacak program, sonra oyun çalışacaktır.

Bahsettiğiniz olayın ismi Sneakernet.
Eğer oyunu indirmiş ve HDD içerisinde size elden verecek bir babayiğit arkadaşınız, dostunuz varsa download zahmetinden kurabilirsiniz.

Bahsettiğiniz olayın ismi sneakernet.
Eğer oyunu indirmiş ve HDD içerisinde size elden verecek bir babayiğit arkadaşınız, dostunuz varsa download zahmetinden kurabilirsiniz.

Şimdi ben o arkadaşımın tüm GTA 5 dosyalarını kopyalayıp bir harddiske atacağım daha sonra dosyaların hepsini kendi bilgisayarıma atacağım peki sonra?

Belki önceden indirmiş bir arkadaşından HDD'ye kopyalamasını rica edecektir?

Peki önceden bir arkadaşım indirdi diyelim ondan kopyalamak istiyorum. Tüm dosyaları mı kopyalayacağım.

Şimdi ben o arkadaşımın tüm GTA 5 dosyalarını kopyalayıp bir harddiske atacağım daha sonra dosyaların hepsini kendi bilgisayarıma atacağım peki sonra?

Peki önceden bir arkadaşım indirdi diyelim ondan kopyalamak istiyorum. Tüm dosyaları mı kopyalayacağım.
Evet, hepsini kopyalaman gerekiyor. Forumda @recepbaltaş'ın bir yazısı vardı bununla ilgili bulamadım şuan.

"GTA V" klasörünün tamamını kopyalamanız gerekiyor.
Eğer Steam ise; Kütüphane klasörü içerisinden steamapps > common içerisine atıp oyunu kur demeniz yeterli. Steam önceki kurulmuş dosyaları tarayıp oyunu oynanmaya hazır hale getirecektir.
Epic Games ise; Oyun kurulumunu başlatıp 1% gibi duraklatmanız. Epic'i tamamen kapatıp HDD içerisindeki oyun dosyalarını 1% inmiş olan GTA V üzerine atmanız gerekiyor. Benzer şekilde yüklemeyi devam ettir dediğiniz zaman var olan dosyaları tarayıp oyunu oynanmaya hazır hale getirecektir.

Geri
Yukarı