Çözüldü Kısırlaştırma sonrası köpeğin halleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

joshamwerk

Kilopat
Yer
Londra
11 aylık kangal türü dişi köpeğim 10 gün önce veterinerde kısırlaştırıldı ve bize 10 gün orada bakacaklarını söylediler fakat 4-5 gün önce arayıp alabilirsiniz dediler ve gidip aldık. Kısırlaştırma işleminin tamamlandığını ve operasyon yapılan bölgenin kuru kalması gerektiğini söylediler. İlaç vs. kullanımı olacak mı diye sorduğumda sadece operasyon bölgesinin kuru kalması gerektiğini, hiçbir ilaca gerek olmadığını söylediler.

Köpeğim veterinerden geldiği günden beri eskisine nazaran pek hareket etmiyor hatta hiç etmiyor yalnız yemek yemesi eskisine nazaran daha fazla arttı. Son 2-3 gündür de kusmaya başladı fakat kusma yediği yemekleri çıkarma şeklinde değil beyaz bir sıvı şeklinde kusuyor. Ben de bunun anestesi işleminde verdikleri uyuşturucu madde olduğunu düşündüm fakat yakınlardaki veterinere sorduğumda köpeğin son günlerini yaşadığını söyledi. Açıkçası böyle bir şey beklemiyordum beni başından savmak için mi dedi anlamış değilim ve yakınlarda başka veteriner de yok.

Acaba geçmişte bu durumu yaşayan var mı?

Çözüm
Köpeğim artık ona uyguladığımız özel tedavi ile düzeldi. Eğer başınıza olur da böyle bir durum gelirse etiket atın cevaplarım.

Geri
Yukarı