Kişisel Bilgilere Erişen Kişi Nasıl Şikayet Edilir?

Cn4r

Decapat
Daha fazla  
Merhaba benim çok samimi olmadığım ortak bir arkadaşla muhabbetimin olduğu birisi var gerekmedikçe isim vermeyeceğim. Panelci birinin T.C.'sini kolayca bulabiliyor ve telefon numarasıyla kolayca telefonu uzaktan kontrol edebiliyor. e-Okul'una girebiliyor ve bunu sadece bana değil sevdiklerime de yaptı. Ne yapabilirim? Bu konu hakkında nereye şikayet edebilir veya benim ve sevdiklerimin telefonuna erişmesini nasıl önleyebilirim?

T.C.'nizi bulabilir ama uzaktan kontrol etmek için telefonunu trojanlaması ya da şifrelerini ele geçirmesi lazım. Siber suçlara gidip direkt adını verirseniz ve davacı olursanız bir daha yapamayacaktır.

Merhaba benim çok samimi olmadığım ortak bir arkadaşla muhabbetimin olduğu birisi var gerekmedikçe isim vermeyeceğim. Panelci birinin T.C.'sini kolayca bulabiliyor ve telefon numarasıyla kolayca telefonu uzaktan kontrol edebiliyor. e-Okul'una girebiliyor ve bunu sadece bana değil sevdiklerime de yaptı. Ne yapabilirim? Bu konu hakkında nereye şikayet edebilir veya benim ve sevdiklerimin telefonuna erişmesini nasıl önleyebilirim?
Uzaktan telefonu kontrol etmesi cihaza virüs sokmadığı süre imkansıza yakın. Google Play hariç apk kurmayın ya da bilmediğiniz dosyaları açmayın sorun olmaz.

Bende maymunum o zaman öyle bir şey imkansız (attığı programı açmadıysanız). Avukat tutup adam gibi uğraşın.
Reis kendi kafamdan atmıyorum %100 hiçbi link atmadı ve uygulama yüklemedim eminim ama sevgilimle olan yazışmalarıma dahil biliyo

Uzaktan telefonu kontrol etmesi cihaza virüs sokmadığı süre imkansıza yakın. Google Play hariç apk kurmayın ya da bilmediğiniz dosyaları açmayın sorun olmaz.
1 yıldır herhangi biyerden apk indirmiyorum ve hiçbir link atmadı çocuk ama gerçekten arkadaşımın ve benim telefonumu uzaktan kontrol etti kendim gördüm

Geri
Yukarı