Kişisel bilgisayara bağlanan başka bir cihaz olup olmadığını nasıl öğrenilir?

Hiç bir şey sadece bekleyin ve her şey normalmiş gibi davranın (işlemciniz 90 derecelere ulaşmıyorsa bir problem yok).
90 dereceleri deviriyordu Corsair uygulamasından baktığımda. Laptop olduğu için normal gibi davranıyorum oyun oynarken 95-97 oluyor.

Bu arada 500.000 dosyaya yaklaştı ama hala %1 acaba bir sorun mu var?

Son düzenleme:
Bilgisayarınız da çok dosya varmış demekki.
Valorant, Discord, Tarayıcılar, CS:GO, Steam, Epic Games ve bir kaç küçük Steam-Epic Games oyunu var. Bence 500.000 dosya %1'i bile olamayacak kadar çok değil bir anormallik var gibime geliyor. Bu arada bilgisayarıma erişilmişse, virüs bulaşmışsa Windows formatı atmam ve ya farklı işletim sistemine geçmem yeterli olur mu yoksa yeni depolama birimi mi almam gerekir? Yoksa Ram gibi farklı sistem parçalarına tutunma ihtimali yüksek mi?

Valorant, Discord, tarayıcılar, CS:GO, Steam, Epic Games ve birkaç küçük Steam-Epic Games oyunu var. Bence 500.000 dosya %1'i bile olamayacak kadar çok değil bir anormallik var gibime geliyor. Bu arada bilgisayarıma erişilmişse, virüs bulaşmışsa Windows formatı atmam veya farklı işletim sistemine geçmem yeterli olur mu yoksa yeni depolama birimi mi almam gerekir? Yoksa RAM gibi farklı sistem parçalarına tutunma ihtimali yüksek mi?
Windows formatı atmak yeterli olacağını düşünmüyorum tamamen USB ile temiz kurulum yapılmalı yoksa yeniden virüs bulaşabilir.
RAM gibi farklı şeylere tutunma ihtimali çok çok düşük ve yapmak büyük emek gerektiriyor.

Peki diyelim bilgisayara bağlanan bir cihaz var ve ekranı görebiliyor, müdahele edebiliyor izinleri var. Bu cihaz, bilgisayar kapalıyken bir müdahele edip internet yoluyla telefona falan girebilir mi? Bilgisayara güç gitmiyorken.

Geri
Yukarı