"Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı" hatası

Darth.Vader

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mustafar
Bilgisayarı açıyorum ve mavi ekran geliyor ekranda "kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı" diyor sonra ise beni yeniden başlatma ve gelişmiş seçenekler diye seçenek sunuyor Windows 10 kullanıyorum güvenli modda açmaya çalıştığımda da aynı sorun oluyor lütfen yardım edin.

Bilgisayarı açıyorum ve mavi ekran geliyor ekranda "kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı" diyor sonra ise beni yeniden başlatma ve gelişmiş seçenekler diye seçenek sunuyor Windows 10 kullanıyorum güvenli modda açmaya çalıştığımda da aynı sorun oluyor lütfen yardım edin.
Aynı sorunu bende yaşamıştım, çok uğraşmama rağmen biz çözü yolu bulamayınca mecburen format attım ve sorun düzeldi. Jumper ile BIOS sıfırlamayı deneyebilirsiniz, sizde işe yarayabilir.

Aynı sorunu bende yaşamıştım, çok uğraşmama rağmen biz çözü yolu bulamayınca mecburen format attım ve sorun düzeldi. Jumper ile BIOS sıfırlamayı deneyebilirsiniz, sizde işe yarayabilir.
Maalesef format atacağım gibi gözüküyor sadece windows yüklü olan klasöre mi atacağım peki birde format attığında mecburen yeni win10 alacağım

Hocam eğer Windows 10 lisansınız anakartınıza gömülüyse yeni lisans almak zorunda kalmazsınız.
Son bir kaç soru soracağım ben bu sorunu yaşamadan 2 gün önce Windows u guncelledim. Sonra bir şey fark ettim benim ram ım 16 gb ama 15.5 kullanılıyor bende msconfig ten bellek sınırını 16x1024 olarak 16384 yaptım ve uygula tamam deyip yeniden başlattım sonra bir daha açamadım sorun msconfig ten mi ve format attığımda cmd ve msconfig ayarları değişirmi ilgin teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı