Kişisel bilgisayarınızda tanılama yapılıyor hatası

• Konuyu başlatan 1zy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 4B

1zy

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayar daha bir haftalık, şu sorunu çözmek için yapmadığım şey kalmadı. Bilgisayar açılırken Gigabyte yazısını geçip yani göstermeyip direkt bu ekrana geçiyor.

IMG_20200508_224251.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim format USB'sini al Boot et normal. Dil seçme yerine gel ileride aşağıdan orada şimdi yükle gelecek onun sol altında bu PC'yi onar olacak ona gir oradan PC sıfırla seç.Haa eğer Boot edemiyorum diyoorsansa HDD'leri SSD'leri ayır PC'den format USB'sini tak çalıştır PC'yi otomatik USB Boot edecektir. Ondan sonra Boot edrken HDD kablolarını bağla.

Şuanda tekrardan sıfırlayabildim ve Windows ekranını görebiliyorum fakat dediğim gibi gigabyte yazısını göremiyorum bir gariplik var. Ve amdnin driverını falan yüklendiğimde yine aynı duruma gelecek

Şu anda tekrardan sıfırlayabildim ve Windows ekranını görebiliyorum fakat dediğim gibi Gigabyte yazısını göremiyorum bir gariplik var. Ve AMD'nin Driver'ını falan yüklendiğimde yine aynı duruma gelecek.

1.adım BIOS güncel değilse güncelle.
2.adım AMD driverinin beta sürümünü yükle bir de öyle dene.

Şöyle anlatayım bilgisayar açıldığında normalde anakart markası geliyordu daha sonradan Windows ekranına geçiyor yapıyordu. Fakat bu olaylardan sonra gigabyte yazısı saliselik gelip anlık hafif bir donma ile geliyor ekran. Ve daha sonrasında ekran kartı driverını kurduğumda bu sefer yine aynı şekilde garip açılıyor fakat farklı olarak direkt başlangıç onarmaya vs gönderiyor. Fastboot falan normal durumda

Yeni konular

Geri
Yukarı