Kişisel özellikleriniz ve kişilik türünüz

Kriterleriniz nedir (!)
İroni bu arada :)
Bunu atmazsam olmaz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaşım: 17, boyum: 1.68, kilom: 70, dalgalı ve uzun kahverengi saçlarım var. Gözlerimin rengi ela ve kahverengi arası, boyum kısa olmasına rağmen iri ve yapılı gözüküyorum. Omuzlarım geniş ve tenim esmerle beyaz arası bir renk. 2 hafta sakal, bıyık kesmezsem mağara adamına dönüşüyorum.
(Boyum genlerden dolayı kısa)

Boy 1.81 kilo 93 yaş 22 kahve ela karşımı değişik bir göz rengim var. Esmerim. Basket oynamayı aşırı seviyorum. İstanbul içi taliplerimi bekliyorum. Talip adayını 1V1 basket maçına davet ediyorum.

Mesajımı güncelliyorum. Karadeniz deliliği var bende karadenizliyim aşırı öfkeleniyorum. Kilom 93 olmasına rağmen göstermiyorum. Ne alaka hiç bilmiyorum ama beni NO1'e benzetıyorlar.

Son düzenleme:
Kürdandan bir bele sahibim, saçlarım kumral ve yazları sarıya yakın oluyor. Bir süredir vücut geliştirmeyle uğraştığım için kendimi kaslı sanıyorum ama şimdilik bir şey yok, olsun motive oluyoruz daha çok çalışasım geliyor. Tenim buğday, biyolojik ırkım Steppe Pontid(Pontid+Turanid). Etnik kökenim Yörük. Steppe Pontid böyle gözüküyor:
Eki Görüntüle 1351873
Bu arada kişilik türümü yazmamışım, intp.

Yeni konular

Geri
Yukarı