Steam Kısıtlı hesaptan Hediye kartı göndermek hesabın limitini kaldırır mı?

Verqil

Hectopat
Yeni bir hesap açtım ve hesabın kısıtının kalkması için 5 dolarlık yükleme yapmam gerekiyor. bunu biliyorum ancak bu kısıtlı hesaptan yan hesabıma hediye Steam hediye kartı göndersem hesabın kısıtı kalkıyor mu?
" Steam mağazasından 5 USD'ye veya daha fazlasına denk bir Steam hediyesi satın almak (arkadaşınızdan bir Steam hediyesi veya dijital hediye kartı almak sayılmaz). " Burada arkadaştan alınan hediye kartını söylemiş ancak kısıtlı hesaptan dijital hediye kartı almayı söylememiş, eğer diğer bir şey kaçırmadıysam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok garip benim sormak istediğimi anlattığım başlığı düzelten moderatör ne düşünüpte başlığı değiştirdi merak ediyorum. Benim sorduğum şeyle şu başlığın uzaktan yakından alakası yok.

Yeni bir hesap açtım ve hesabın kısıtının kalkması için 5 dolarlık yükleme yapmam gerekiyor. Bunu biliyorum ancak bu kısıtlı hesaptan yan hesabıma hediye Steam hediye kartı göndersem hesabın kısıtı kalkıyor mu?
" Steam mağazasından 5 USD'ye veya daha fazlasına denk bir Steam hediyesi satın almak (arkadaşınızdan bir Steam hediyesi veya dijital hediye kartı almak sayılmaz). " burada arkadaştan alınan hediye kartını söylemiş ancak kısıtlı hesaptan dijital hediye kartı almayı söylememiş, eğer diğer bir şey kaçırmadıysam.

Hediye kartı değil de arkadaşına oyun hediye edersen kalkar.

Hediye kartı değil de arkadaşına oyun hediye edersen kalkar.
Onu biliyorum. İndirimde güzel oyun yok şuan alabileceğim. Ben de hediye kartı göndereyim hesaba istedim. Hem bu süreçte ana hesapta topluluk pazarından alışveriş yaparım hem de hesabın kısıtı kalkar diye düşünmüştüm.

Çok garip benim sormak istediğimi anlattığım başlığı düzelten moderatör ne düşünüpte başlığı değiştirdi merak ediyorum. Benim sorduğum şeyle şu başlığın uzaktan yakından alakası yok.
Başlığı düzeltsinler diye raporluyorum moderatör hala bana '' Başlık uygun şekilde düzenlenmiştir, değiştirilemez. '' diye bildirim gönderiyor şaka gibi. Başlığa bak '' hesabın limitini kaldırır mı ? :D :D şaka gibi resmen.

@Emre C Mümkünse siz bakar mısınız raporlarıma derdimi moderatörlere anlatamıyorum çünkü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı