Kısıtlı internet saçmalığı nasıl kaldırılır?

Sleipnir

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, kısıtlı internet saçmalığını nasıl kaldırabilirim? YouTube bile yorumlardan tut bazı videolar bile açılmıyor kısıtlı diyor. Açıkçası modem Türk Telekom yazıyor ama Vodafone'dan mesaj geliyor internet bağlandı diye ben bu sorunu nasıl halledeceğim bu konularda bayağı bir bilgisizim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, kısıtlı internet saçmalığını nasıl kaldırabilirim? YouTube bile yorumlardan tut bazı videolar bile açılmıyor kısıtlı diyor. Açıkçası modem Türk Telekom yazıyor ama Vodafone'dan mesaj geliyor internet bağlandı diye ben bu sorunu nasıl halledeceğim bu konularda bayağı bir bilgisizim.

Dediğiniz şey güvenli internet sanırım onu ailenizle görüşüp babanızın müşteri hizmetlerini arayıp güvenli interneti iptal ettirmesi gerek.

Benim Millenicom internetim onun sayfasına gir orada kurcala kısıtlı internet gibi bir şey var ya da aile profili gibi onu kapatman lazım bugün başıma geldi.

Turktellekom Kullanıyorsanız Online İşlemlere girip hesabınıza bağlanın.
11.png
Güvenli İntarneti Seç
22.png
Profil Bilgilerimi Seç
33.png
Profili Düzenle seç
444.png
Profili Seç Kaydet!
Modemi yeniden başlat.

Arkadaş insan gibi soru sormuş? Ne fark eder isterse 9 yaşında olsun isterse 19 yaşında olsun. Bunu yazacağınıza cevabı verebilirdiniz.
Kardeşim arkadaşın yaşının küçük olduğunu düşündüm ve ailesinin bilinçli bir şekilde koyduğu ayarı kaldırmasına yardım etmeden önce emin olmak istedim. Bu kadar zeki olmadan önce azıcık olasılıkları düşünmeye bak.

Kardeşim arkadaşın yaşının küçük olduğunu düşündüm ve ailesinin bilinçli bir şekilde koyduğu yasağın kaldırmasına yardım etmeden önce emin olmak istedim. Sen kendini çok mu zeki sanıyorsun?

'Konu dışı' aga kavga çıkarmaya yer arıyorsunuz :D

Yeni konular

Geri
Yukarı