Kısıtlı internet saçmalığı nasıl kaldırılır?

Ya lütfen nasıl konu dışı olabilir. Daha tam gelişmemiş insanlar doğru şekilde sınırlandırılmadığı için saçma sapan özentiler doğuyor, yapmayın ayıptır ya.

Konu dışı sözünü kendi mesajım için yaptım konu ile alakalı olmadığı için.

İnternet sağlayıcının hangi firma olduğunu bilmiyor gibisin. Kaç yaşındasın acaba ?
Valla bugune kadar ortak internet kullanıyordum benim için çekiyormuydu hızı iyiymiydi tamamdı gerisiyle ilgilenmiyordum bile. 3 yaşıma geçmek üzereyim yakın zamanda
Bilinçli olarak kapattıklarını ihtimal vermiyorum çünkü bilmiyorlar bile öyle bir şey olduğunu.
Türk Telekom modemi olup Vodafone paketi olabilir diye düşünmekteyim modem sağlayıcınız ile iletişime geçiniz.
Biraz baktım sms olarakta yapılabiliyormuş mesaj gelen telefon üzerinden yapmalıyım değil mi?

Son düzenleme:
Valla bugune kadar ortak internet kullanıyordum benim için çekiyormuydu hızı iyiymiydi tamamdı gerisiyle ilgilenmiyordum bile. 3 yaşıma geçmek üzereyim yakın zamanda
Bilinçli olarak kapattıklarını ihtimal vermiyorum çünkü bilmiyorlar bile öyle bir şey olduğunu.

Biraz baktım sms olarakta yapılabiliyormuş mesaj gelen telefon üzerinden yapmalıyım değil mi?
Eğer kısıtlı olan içerikler rastgele bir şekilde oluyorsa internet sağlayıcını ara, yardımcı olsunlar. Modem arayüzünde filtreleme vardır ama sizler bir ayar yapmadıysanız açık olduğunu sanmam.

YouTube'deki ayarlardan kısıtlı modu kapatabilirsiniz.
youtube kısıtlı mod kapatma.jpg

Farklı tarayıcı deneyin.
Aynı yine olmuyor
Herhan
Eğer kısıtlı olan içerikler rastgele bir şekilde oluyorsa internet sağlayıcını ara, yardımcı olsunlar. Modem arayüzünde filtreleme vardır ama sizler bir ayar yapmadıysanız açık olduğunu sanmam.
Herhangibir ayar yapmadık. Asıl +18içerikler engellenmezken ingilizce makale tarzı şeylere girişi sağlayamıyor.
En iyisi aramak sanırım
Sorunu hallettim yanımda uygulamasından

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı