Kişiye özel 70x30 mousepad yapan yer var mı?

Makaleler
42
2-3 sene önce Porge denen firmadan N11'deki kişiye özel ilanlarından istediğim bir görselden mousepad yaptırmıştım, o ilan kapandığı için geçen ay Amazon'daki profillerine mesaj attım adamlar cevap vermeye tenezzül bile etmedi. Var mıdır böyle 70x30 boyutlarında, kenarı tercihen dikişli olan ve istediğim görsel ile mousepad yapan yer Türkiye'de?
Para var, hizmet yok. Coğrafya gerçekten kadermiş.
money-crying.gif

Düz bir mouse pad alıp fotoğrafçılara giderseniz baskı yapabilirler. Ben zamanında tişörtlere baskı yaptırıyordum. Mouse pad içinde yaparlar sanırım. Büyük fotoğrafçılara sorup şansınızı deneyebilirsiniz.
Büyük kırtasiye veya fotokopi dükkanı varsa şansınızı deneyebilirsiniz.

Porge-xrades veya Klasse'ye mail atmak daha mantıklı olacaktır.

Şu tip ilanlar var ancak bunlarında ne yayında dikiş var ne de yüzey kalitesi belli.

Örnek olarak Klasse'yi arayıp konuşmakta fayda var. Belki 600-700 tutar ama istediğin gibi bir şey çıkarırlar ve kalitesini bildiğimiz bir firma sonuçta.

Veya Xrades'e instragram DM üzerinden ulaşmak olmadı mail yoluna başvurmak.

Porge-xrades veya Klasse'ye mail atmak daha mantıklı olacaktır.

Şu tip ilanlar var ancak bunlarında ne yayında dikiş var ne de yüzey kalitesi belli.

Örnek olarak Klasse'yi arayıp konuşmakta fayda var. Belki 600-700 tutar ama istediğin gibi bir şey çıkarırlar ve kalitesini bildiğimiz bir firma sonuçta.

Veya Xrades'e instragram DM üzerinden ulaşmak olmadı mail yoluna başvurmak.

İyi fikir, bu Klasse düzgün firmaya benziyor pazartesi arayayım.

İyi fikir, bu Klasse düzgün firmaya benziyor pazartesi arayayım.

Klasse firmasının mouse padine sahibim hocam. Hatta incelemede yapmıştım sizde like atmıştınız hatırlıyorum. Bence memnun kalacaksınız.

İyi fikir, bu klasse düzgün firmaya benziyor pazartesi arayayım.

Elimde sakura modeli bulunmakta ve memnunum. İlk gelince ağır bir kokusu var ancak güzel ya şekilli şukullu hoş bir ürün.

Elimde sakura modeli bulunmakta ve memnunum. İlk gelince ağır bir kokusu var ancak güzel ya şekilli şukullu hoş bir ürün.

Bende kanagawa modeli mevcut benimkinde koku yok. Muhtemelen sizinkisinin kokusu 1 aya kalmaz geçer.

Bende kanagawa modeli mevcut benimkinde koku yok. Muhtemelen sizinkisinin kokusu 1 aya kalmaz geçer.

Alalı 2 sene olacak neredeyse zaten koku kalmadı ancak ilk 1,5 hafta aşırı yoğundu.

Alalı 2 sene olacak neredeyse zaten koku kalmadı ancak ilk 1,5 hafta aşırı yoğundu.

İlginçtirki bundan önceki aldıklarımda koku vardı ancak bunda yok denecek kadar azdı. Üretimden kaynaklanıyor olsa gerek. Zaten koku geçici oldugu için sorun olarak görmüyorum ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı