Kitap İçin Kargolaması düzgün olan site önerisi

Herkese selamlar...

Hüseyin Nihal Atsız'ın Ruh Adam, Deli Kurt, Yolların Sonu, Bozkurtlar ve Dalkavuklar gecesi kitaplarını toplu bir şekilde sipariş vereceğim.

D&R da toplam kargo ücreti hariç sadece kitapların fiyatı 80-85 TL civarında tutuyor fakat bu kitapları fazlasıyla önemsiyorum çünkü benim için önemli.

Demem o ki sizce bu kitapları hangi siteden sipariş vermeliyim? Bazı siteler kargolamaya pek önem vermiyor ve kitaplar ezik büzük şekilde geliyor. Ben mini kütüphanemdeki kitaplarımı bile tozlanmasın diye her gün silen insanım. O yüzden kargolamaya çok fazla önem veriyorum. Önerdiğiniz bir site var mı, güzel kargolama yapan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkeresinde D&R' dan kitap sipariş etmiştim kargolaması çok güzel tavsiye ederim.

Daha önce hiç internetten kitap almamıştım. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Idefix'ten birkaç gün önce aldım. Gayet iyi. Kitabı baloncuklu poşete koyup gönderdiler bana. Sayfalarda ezilme, katlanma gibi şeylerin hiç birisi yoktu. Yalnızca kapağı açık renkli olduğundan biraz kirlenmişti (büyük ihtimalle kitaplar depoda tutulduğundan kaynaklanıyor), onu da hafif nemli bezle silince halloldu.

@Rᴏᴜᴛɪɴᴜᴇs Hepsinin arasında sağlamlık açısından paketlemesi ve kutulaması en iyi olan Kitapyurdu.com, lâkin orada diğer sitelere ve kitap sayısının durumuna göre ek olarak 10 küsûr TL ödeyebiliyorsunuz, zira azıcık pahalı. Onun harici BKM'nin paketlemesi iyi ama 10 tane kitap alsanız da kutuya koymuyorlar. Ona rağmen yine de sağlam geliyor. Üstelik BKM en ucuzu oluyor. O nedenle benim için Kitapyurdu.com ve BKM uygundur diyebilirim. D&R ise bazen son derece önemsizce davranırken bazen de dikkat edebiliyor.

Son düzenleme:
Arkadaşlar şöyle bir şey yaptım.

Önerdiğiniz tüm sitelere girip söylediğim kitapları sepete ekleyip hepsine fiyat karşılaştırması yaptım ve en uygunu BKM KİTAP oldu.

Bu arada dediğiniz gibi KİTAPYURDU.COM birazcık tuzlu yaptı fiyatı.

D&R

D&R.png

İDEFİX

İDEFİX.png

KİTAPYURDU

KİTAPYURDU.png

BKM

BKM KİTAP.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı