Kitap önerisi

68055

Hectopat
Makaleler
1
Harry potter serisini(6) kez tamamen okudum. Yüzüklerin Efendisi'ni ve Hobbit'i almayı düşünüyorum. Ve şu anda karantina setini almayı düşünüyorum. Başka kitap önerisi olan varsa bakabilirim. Witcher serisine baktm ama 300 lira çok geldi. Bu arada bu kitap 3 filmide kapsıyor mu?

Fantastik seviyorsan şu serileri öneririm:
Yerdeniz (Ursula K. Le Guin)
Dövmeli Adam (Peter V. Brett)
Metro 2033-34-35
Taht Oyunları
Tabii ki Yüzüklerin Efendisi, onu söylemeye bile gerek yok da 😇

Setler arasında fiyat farkı çok oluyor. Bence indirim takip et. Harry Potter serisi falan bir ara 165 liraydı.
Eskiden kitapyurdundan alışveriş yapardım ama artık Idefix favorim. Kesinlikle tavsiye ederim.

Dostum sanırım fantastik ve bilim kurgu kitaplarından hoşlanıyorsun ve bütçeni çok zorlasın istemiyorsan;
1.)Dünyalar Savaşı(H.G Wells.)
2.)Oz Büyücüsü(L. Frank Baum)
3.)Narnia Günlükleri([Rowling'in etkilendiği yazar biraz daha küçük yaşlara hitap etsede harika ama[C.S Lewis)]
4.)Perslerin Kayıp Ordusu([yazarın kendiside harika.Paul Sussman)]
Bu tarz dışında;
1.)Sineklerin Tanrısı(William Golding)
2.)Otomatik Portakal(Anthony Burgess)
3.)Dokuzuncu Hariciye Koğuşu(Peyami Safa)
4.)Anayurt Oteli(Yusuf Atılgan)
5.)Aylak Adam(Yusuf Atılgan)
6.)Kumarbaz.(Dostoyevski)
Not: Dostum ayrıca birden fantastik ve set kitap almanı önermem hem bütçeni zorlar hem de sıkılabilirsin.

Dostum sanırım fantastik ve bilim kurgu kitaplarından hoşlanıyorsun ve bütçeni çok zorlasın istemiyorsan;
1.)dünyalar savaşı(h. G wells.)
2.)oz büyücüsü(l. Frank baum)
3.)narnia günlükleri([Rowling'in etkilendiği yazar biraz daha küçük yaşlara hitap etsede harika ama[C.S Lewis)]
4.)perslerin kayıp ordusu([yazarın kendiside harika.Paul Sussman)]
Bu tarz dışında;
1.)sineklerin tanrısı(william golding)
2.)otomatik portakal(anthony burgess)
3.)dokuzuncu hariciye koğuşu(peyami safa)
4.)ana yurt oteli(Yusuf atılgan)
5.)aylak adam(Yusuf atılgan)
6.)kumarbaz.(Dostoyevski)
Not: Dostum ayrıca birden fantastik ve set kitap almanı önermem hem bütçeni zorlar hem de sıkılabilirsin.

Sağ olun hocam çoğuna bakmaya çalışırım.

Jo Nesbø var, kitaplarını öneririm. Ayrıyeten Metro serisi. Yüzüklerin Efendisi, The Witcher, Game of Thrones zaten önerilmiş. Benden son tavsiye Otostopçunun Galaksi Rehberi (beşi bir arada olanını tavsiye ederim) olsun.

Geri
Yukarı