Kitap okumak ve dersler için tablet önerisi

smtylmz_who

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, bilişim alanındaki derslerimde yardımcı olabilecek, Netflix vb kaliteli şekilde kullanabileceğim, çizgi roman, manga, PDF kitap okumak için uygun bir tablet alma kararı verdim. Bunun için birkaç gündür aralıksız araştırma yapıyorum.
Türkiye'de basılmayan yüzlerce çizgi roman ve manga (Vagabond) var. Ayrıca baskısı tükenip alınamayan kitaplar...Bunun için almayı düşünüyorum.

2 Model arasında kaldım,
Samsung SM-T510 Galaxy Tab'a (2019) 32 GB 10.1" Tablet ve iPad 7. Nesil 10.2" 32 GB Wi-Fi Tablet
Android tabletler için oldukça kötü yorumlar var, lakin Tab'a 2019 nispeten iyi yorumlara sahip. IPad'de çok iyi yorumlara sahip, tablet konusunda sanırım en beğenilen taraf iPad ama arada 1000 TL'lik bir fark var...Bu aradaki fark ihtiyaçlarıma göre değer mi değmez mi iOS kullanıcısı olmadığım için bilemiyorum. Sizden tavsiye istiyorum, yardımcı olursanız çok müteşekkir olurum :)

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2020-04-18_040703_www.n11.com.png
    Opera Anlık Görüntü_2020-04-18_040703_www.n11.com.png
    316,2 KB · Görüntüleme: 124
Son düzenleyen: Moderatör:
Kitap okumayı E-İnk ekrandan yaparsanız sağlığınız için daha güzel olur. İpad daha iyi ama Android özgürlüğü pek yok. Hemen indireyim onu kurayım şunu yapayım olayı kısıtlı İpad'te Sizin yerinizde olsam okuma için E kitap alırdım Diğer işlerim için İpad yerine orta halli Ultrabook yada dizüstü bilgisayar alırdım. Tabi karar sizin. Tablet bir yerden sonra yetmemeye başlayacaktır.

Merhabalar, bilişim alanındaki derslerimde yardımcı olabilecek, Netflix vb kaliteli şekilde kullanabileceğim, çizgi roman, manga, PDF kitap okumak için uygun bir tablet alma kararı verdim. Bunun için birkaç gündür aralıksız araştırma yapıyorum.
Türkiye'de basılmayan yüzlerce çizgi roman ve manga (vagabond) var. Ayrıca baskısı tükenip alınamayan kitaplar...Bunun için almayı düşünüyorum.

2 Model arasında kaldım,
Samsung SM-T510 Galaxy Tab'a (2019) 32 GB 10.1" tablet ve iPad 7. nesil 10.2" 32 GB Wi-Fi tablet.
Android tabletler için oldukça kötü yorumlar var, lakin Tab'a 2019 nispeten iyi yorumlara sahip. IPad'de çok iyi yorumlara sahip, tablet konusunda sanırım en beğenilen taraf iPad ama arada 1000 TL'lik bir fark var...Bu aradaki fark ihtiyaçlarıma göre değer mi değmez mi iOS kullanıcısı olmadığım için bilemiyorum. Sizden tavsiye istiyorum, yardımcı olursanız çok müteşekkir olurum :)

Apple cihazları oldukça kısıtlı. Bu nedenle tavsiye etmem. Galaxy Tab alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı