Kitap okumaya yeni başlayacak birisi için kitap tavsiyesi

-Ünal-

Hectopat
Arkadaşlar yeni kitap okumaya başlayacağım. Bu düşünceme sebep olan şey ise odaklanma sorunumun olması ve farklı hobiler edinmek istemem. Ayrıca bunlardan daha da önemlisi bana bir şeyler katacak olması.

Cidden faydası dokunabilecek, bana farklı bakış açıları kazandırabilecek, farklı tarzda düşünmeyi öğretecek kitaplar okumak istiyorum. Özellikle manipülasyonlar, insan ilişkileri ve duyguları merak ettiğim konular arasında. Bana bu konuları içeren kitaplar hakkında veya yeni kitap okumaya başlamış olan birisinin okuyabileceği kitaplar hakkında öneriler verirseniz çok güzel olur.

Ayrıca size göre ve genel olarak olmazsa olmaz okunması gerek dediğiniz kitaplar hangileridir?

Yeni okumayı öğrenmiştim, güzel kitaptı sonra üzerine çok düşündüm filden berber olursa evrende neler vardır diye.
1702241419580.png

Hoşlandığını şeylerden al bilim ve uzaydan hoşlanıp şiir kitabı alırsan okumaktan bunalırsın bu durumu göz ardı etme hobilerine göre al, iyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Stefan Zweig'ın novellaları iyidir sıkılmadan bitirebilirsin. Onun dışında küçük prens, hayvan çiftliği, dönüşüm, vahşetin çağrısı, altıncı koğuş gibi kısa klasikler önerebilirim.

Stefan Zweig'ın novellaları iyidir sıkılmadan bitirebilirsin. Onun dışında küçük prens, hayvan çiftliği, dönüşüm, vahşetin çağrısı, altıncı koğuş gibi kısa klasikler önerebilirim.
Vahşetin çağrısı kitabı Amazon'da 2 adet var birisi İş Bankası diğeri can yayınları, İş Bankası 50 TL can yayınları ise 35, aralarında çok fark var mıdır yoksa hangisi ucuzsa onu mu alayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı