Kitap satmak için site önerisi

MrTanrikulu

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Elimde değişik konu ve çeşitlerde bir yığın işime yaramayan kitap var. Bunları elden çıkarmak istiyorum ancak nereden satış yapabilirim, bildiğiniz site var mı? Kitantik diye bir site ile görüştüm, onlar da bireysel satıcıları kabul etmediklerini söyledi. Genel olarak her site vergi mükellefi olma şartı koymuş, 50 kitap satacağım diye dükkan mı açayım? Bana bireysel satış yapabileceğim düzgün bir site önerecek olan var mı? (Letgo demeyin, ölücü kaynıyor hiç uğraşmak istemiyorum.)

Konu hakkında pek bilgim yok ama amazon da satış yapabiliyorsun diye biliyorum. Hocam meraktan soruyorum hangi kitaplar var elinizde.
Elimde akademik kitaplar var pdr alanıyla ilgili yine eğitim bilimleriyle ilgili var, tarihi roman ya da araştırma vs. ekonomi bilimiyle ilgili var, cok fazla değil kutuphanedeki bi 60-70 tanesi hic isime yaramıyor, satip yeni kitap alırım muhtemelen.
NadirKitap ya da Dolap uygulaması olabilir.

Nadirkitapta sadece kurumsal sahaflar ve kitabevleri ürün satabiliyor, ben bireyselim.

Elimde akademik kitaplar var pdr alanıyla ilgili yine eğitim bilimleriyle ilgili var, tarihi roman ya da araştırma vs. ekonomi bilimiyle ilgili var, cok fazla değil kutuphanedeki bi 60-70 tanesi hic isime yaramıyor, satip yeni kitap alırım muhtemelen.
Hocam size zahmet vermeyecekse eğer kitapların isimlerini üstün körü yazabilirmisiniz. En azından bilinenleri. Belki burada almak isteyen birilerini bulabilirsiniz. Ayrıca eski kitaplarınızı sahaflara da satabiliyorsunuz diye duydum emin değilim ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı