Kitle oluşturmak için çeşitli siteler kullanılır mı?

zKaranfily0

Hectopat
Makaleler
1
Kitle oluşturmak için çeşitli siteler kullanılır mı? Ben 2 yıldır video çekiyorum ve hiç kitlem yok 50 lira falan verip reklam vermeli miyim? Bu sitelerde para veriyosunuz insanlar 50 60 kuruş falan onlar da size abone olup videolarını izliyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kitle oluşturmak için çeşitli siteler kullanılır mı? Ben 2 yıldır video çekiyorum ve hiç kitlem yok 50 lira falan verip reklam vermeli miyim? Bu sitelerde para veriyosunuz insanlar 50 60 kuruş falan onlar da size abone olup videolarını izliyorlar.
Abonelikten geri çıkarlar sonra paranızı çöp etmiş olursunuz bu tür sitelere başvurmayın lütfen ve bu YouTube'da yasal değil bildiğim kadarıyla.

Kanalınızın adı nedir?

para veriyorsun abone oluyor ve sonra büyük ihtimalle çıkıyor kalıcı bir şey sağlayamazsınız bunu yapıcağınıza normal video çekmeye devam etmeniz daha yararlı olacaktır ve son olarak kanalınızın adı nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı