Kıyafet kombini nasıl?

Bunu beğendim kanka.

Bu bot nasıl?

Yani hocam tamam size katılıyorum siyah çok gizliyor ama Metallica'ya beyaz kombin de yapılmıyor.

Aynı ayakkabının siyahı mı?

Airforce de olabilir hocam. Bot daha güzel durur diye düşündüm.
Tabi şuan kış bot daha uygun olacaktır haklısınız ama spor veya günlük kullanım için blazer değil airforce daha tatlı duracaktır. Konu sahibine kalmış gerisi.

Cat'in o siyah botu mükemmel. Dokusu da harika birebir denedim. Ben kahverengi aldım her kombine uysun diye ama gözüm onda kaldı.
Benim kombine hangisi gider link atar mısınız?
Tabii ki canım ben o tarza uzak olduğum için kesinlikle haklısınız ama kombinler genelde açık-koyu dengesi ile çok güzel şekilde yapılabilir.
Peki bana metal tarzı sizin dediğiniz gibi bir kombin yapar mısınız?

Bu kombine önereceğin pantolon var mı? Link atar mısın?

Hocam fiziğiniz düzgünse yapınız varsa Slim fit kot deri ceket bile daha iyi duracaktır diye düşünüyorum. Erkek kadın fark etmeksizin bence çoğu insana Slim fit yakışır. Ama önerim şu şekilde:

Deri ceket, slimfit bir siyah kot, içine beyaz bir tişört tercihen dar kesim, aksesuar takıyorsanız bir kolye de şık duracaktır, ayakkabı kısmında da airforce önerebilirim.

Tabi şuan kış bot daha uygun olacaktır haklısınız ama spor veya günlük kullanım için blazer değil airforce daha tatlı duracaktır. Konu sahibine kalmış gerisi.
Peki hangi renk airforce önerirsiniz? Bana göre beyazları daha güzel ama kombinle hangisi daha güzel durur?

Peki hangi renk airforce önerirsiniz? Bana göre beyazları daha güzel ama kombinle hangisi daha güzel durur?
Beyaz önerim hocam dilerseniz kombin yapıp atayım siz karar verin.

Hocam fiziğiniz düzgünse yapınız varsa Slim fit kot deri ceket bile daha iyi duracaktır diye düşünüyorum. Erkek kadın fark etmeksizin bence çoğu insana Slim fit yakışır. Ama önerim şu şekilde:

Deri ceket, slimfit bir siyah kot, içine beyaz bir tişört tercihen dar kesim, aksesuar takıyorsanız bir kolye de şık duracaktır, ayakkabı kısmında da airforce önerebilirim.
Hocam ben şahsen slimfit beğenmedim. Tayt giyi duruyor.

Beyaz önerim hocam dilerseniz kombin yapıp atayım siz karar verin.
Olur bana uyar.

Hocam teşekkürler. Bu koleksiyonu beğendim. Ama dediğim gibi ben metal için arıyorum. Ama bu koleksiyonu da kaydettim. Başka bir kombin için alabilirim.

Bunlarda güzel hocam. Sizce Metallica kombinine yakışır mı?
Rica ederim hocam ne demek. Metalicca tarzından hiç anlamam kargo pantolon 1 kere bile giymişliğim yok. Yine de beğendiyseniz gerisi çok ta önemli değil. Umarım aradğınızı bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı