Kıyafete sinmiş kükürtü solumak zararlı mıdır?

EmirhanAvc0

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bizim evin önünde yılan vardı ondan sonra evin etrafına her yerine çatıya kükürtle karışmış naftalin tozu attık uzak tutar yılanları diye sonra çatı katına çamaşırları serdim neyse kurudu, lan bir baktım kıyafetler yanık kokuyor. Bir düşündüm neyse kükürt solumak zarar verir mi? Büyük miktarda değil burnumu kıyafete sokunca geliyor koku.

Başlığı direkt Google ile arattım. Bilmem anlatabildim mi.
1688333439809.png

Başlığı direkt Google ile arattım. Bilmem anlatabildim mi?
Eki Görüntüle 1845270

Hocam internette ki her bilgi doğru değildir. Örneğin başım ağrıyor yazınca kanser olabilirsin gibi gibi şeyler. Belki adam burayı daha samimi bulmuştur yazmıştır. Hem kötü mü oluyor, yoo. Bilmeyen başka birisi gelip bu konudan bilgi edinmiş oluyor. Her şeye mazeret bulmayın.

Hocam internette ki her bilgi doğru değildir. Örneğin başım ağrıyor yazınca kanser olabilirsin gibi gibi şeyler. Belki adam burayı daha samimi bulmuştur yazmıştır. Hem kötü mü oluyor, yoo. Bilmeyen başka birisi gelip bu konudan bilgi edinmiş oluyor. Her şeye mazeret bulmayın.
Kimya gerçektir, değişmez. Biyoloji de gerçektir ve değişmez. Demek istediğinizi anladım fakat ağrı dediğimiz şey merkezi sinir sistemi ile ilgili olduğu için ağrının sebepleri binbir türlü olabiliyor. Ama kimya gerçek ve değişmez. Kükürtün zararları dünyanın her yerinde aynıdır.

Ek olarak konu sahibine kızmadım yada o tarz bir söylemde bulunmadım. İsteyen istediği konuyu açsın.

Kimya gerçektir, değişmez. Biyoloji de gerçektir ve değişmez. Demek istediğinizi anladım fakat ağrı dediğimiz şey merkezi sinir sistemi ile ilgili olduğu için ağrının sebepleri binbir türlü olabiliyor. Ama kimya gerçek ve değişmez. Kükürtün zararları dünyanın her yerinde aynıdır.

Ek olarak konu sahibine kızmadım ya da o tarz bir söylemde bulunmadım. İsteyen istediği konuyu açsın.

Ben kimya veya biyoloji ile ilgili bilgilerin yanlış olduğunu söylemedim. Herhalde siz yanlış anladınız. Demek istediğim konuları açmadan önce Google'a yazmamalarında bir sıkıntı yok bence. Yoksa forumun ne amacı kalıyor o zaman.

Beyler bende Google'a tarattım aynisini gördüm sizinde bilginiz varsa sormak istedim buram buram kükürtte kokmuyor dipten burnuma değiyor kokusu eğer kükürtse

Beyler bende Google'a tarattım aynisini gördüm sizinde bilginiz varsa sormak istedim buram buram kükürtte kokmuyor dipten burnuma değiyor kokusu eğer kükürtse
Köyde, bahçeli ve açık bir alandaysan, hafif bir esinti varsa, 10-15 dk'ye koku gider.

Bahçede yemek yediniz mi şu ara? Veya kurban sonrası bahçede deri yüzüldü ve işlendi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı