Kıyafetlerde Nike mı daha kaliteli Adidas mı?

Nike mı Adidas mı?

• Nike

Oy: 30 75,0%
  • Adidas

Oy: 10 25,0%

• Oy verenlerin toplamı
    40
Ne alirsaniz alin Tech Fleece almayin. Acayip diz yapiyor, rengi aciliyor, yazilari yapistirma oldugu icin soyuluyor. Ayni zamanda fiyati da sacma pahali ve giyenler kendini rapci saniyor. Bende ilk zamanlarinda almistim ama rapci olmak icin degildi amacim guzel gozukuyordu. Bir de belediye dagitiyor galiba.

Ne alirsaniz alin Tech Fleece almayin. Acayip diz yapiyor, rengi aciliyor, yazilari yapistirma oldugu icin soyuluyor. Ayni zamanda fiyati da sacma pahali ve giyenler kendini rapci saniyor. Bende ilk zamanlarinda almistim ama rapci olmak icin degildi amacim guzel gozukuyordu. Bir de belediye dagitiyor galiba.
Herkeste çakması var hocam cıvkı çıktı.
Bu arada yapıştırma olan her şey çok kolay soyuluyor o yüzden bir tişört, eşofman vs. alıyorsam logosunun dikişli olmasına dikkat ediyorum yapıştırmalı bir şey almamaya çalışıyorum.

4 bin liraya Calvin Klein mont almıştım onun bile logosu 2 ayda soyuldu ondan dolayı artık sadece logosu dikişli şeklinde olan modellere bakıyorum.

Herkeste çakması var hocam cıvkı çıktı.
Bu arada yapıştırma olan her şey çok kolay soyuluyor o yüzden bir tişört, eşofman vs. alıyorsam logosunun dikişli olmasına dikkat ediyorum yapıştırmalı bir şey almamaya çalışıyorum.

4 bin liraya Calvin Klein mont almıştım onun bile logosu 2 ayda soyuldu ondan dolayı artık sadece logosu dikişli şeklinde olan modellere bakıyorum.
Esofmanlarda Network'e bakin. Bu arada Nike'i seviyorum, Tech Fleece'e var garezim.

Her türlü Nike
Air Max başlı başına yeter.
Konu sadece kıyafetler üzerineydi ama konu ayakkabılara da gitti.
Bence ayakkabıda Nike çok üstün ama kıyafette Adidas daha iyi.

Esofmanlarda Network'e bakin. Bu arada Nike'i seviyorum, Tech Fleece'e var garezim.
Benim direkt yapıştırma olan her şeye garezim var çok çabuk sökülüyor.

Aslında Adidas'ın keko modası olarak geçen şu 3 çizgili kıyafetler 30 40 yıllık tasarımlar bizim ülkemizde çok önyargı görüyor.

Hocam kıyafetlere lafım yok, ama bunları giyen kitle yüzünden damga yedikleri için örnek olarak sadece o çizgili monttan giysen bile ''Ne oldu, keko mu kesildin başımıza?'' diye tepki alıyorsunuz. Aynı şekilde o Nike sweatleri giyince de drillci mi oldun diyorlar. Kısaca olay kıyafetler değil de, onları giyen kitle yüzünden damga yemeleri. Yoksa tarzına uyan giyer.

Geri
Yukarı