Çözüldü Kıyamet sonrası yer altında geçen filmin adı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HakanCT

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tarkov
Dünyada nükleer savaş oluyor ve belirli bir topluluk yer altına sığınıyor. Yer altına inmeden önce de devlet başkanlarına 300 yıl geri sayım yapan (sanırım 300 yıldı ama farklı da olabilir) bir kutu veriyorlar. Bu geri sayım kutusu başkandan başkana devrediliyor. Bu süre dolunca dünya tekrar eski haline gelecek ve yeraltında yaşayan bu insanlar tekrar yüzeye çıkabilecek. Bu filmin adını hatırlayanınız var mı?

Peki film ile ilgili oyuncu kadrosundan birini veya filmin kaç yılında çıktığını hatırlıyor musunuz?
Hayır oyuncuları hatırlamıyorum. Sadece başrolde genç bi' kız ve genç bi' erkek vardı onu hatırlıyorum. Yıl olarak da 10-15 yıllık bir film olabilir, yani yeni de değil çok eski de değil.

The divide olabilir mi?
Hayır değil. Geri sayım kutusu filmin ana konusu yani orayı atlamamak lazım.

Filmi buldum. Sihirli Şehir (City of Ember.) Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkürler.

Merak ettiyseniz ve içinizde kaldıysa diye sizi de etiketliyorum. Tekrardan yardımlarınızın için teşekkürler. @Ceix @Saitama1 @Famronty @Berk Count @Dragneel.99

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı