Kız arkadaş için oyun önerisi

Makaleler
4
Yer
Manisa/Salihli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kız arkadaşım ben Odyssey oynarken falan yanıma oturup beni izliyor ve beni izleye izleye oyunları sevmeye başladığını, kendisine anlayabileceği, hikayeli oyun aradığını söyledi. Kendisi notebook kullanıyor ve özellikleri şu şekilde:
MX 250 2 GB ekran kartı
4 GB RAM
i5 8265U işlemci.
Evet özellikler pek de iç açıcı değil fakat YouTube'dan ekran kartının testlerine baktım ve şaşırtıcı derecede güzel performanslar aldığını, yani en azından kız arkadaşım grafik nedir bilmez düşüğe alsa bile akıcı oynayacağı değerler aldığını gördüm. RAM'ini 4 GB daha ekleyip yükseltebilirim. Hikayesi güzel, kız olduğu için oynarken zorlamayacak ve mümkünse Türkçe yaması olan oyun önerilerinizi bekliyorum.
Bu arada MX 250 ekran kartının TDP değerleri farklı iki versiyonu varmış sanırım ve bu notebook hangi vversiyonuna sahip bilmiyorum nereden bakabileceğimi söylerseniz sevinirim :)

Kendi bilgisayarına Mortal Kombat 9 veya X'i yükle 1 tane de gamepad al. Sen klavyeden oyna ona gamepadi ver takılın. Eğer o kendi başına bir oyun istiyorsa singleplayer olarak Tomb Raider 2013 olan sürümünü öneririm bilgisayarı kaldırır. Kız karakterle ilerliyorsun ve oyunun hikayesi genelde bulmaca çözme tarzında olduğu için çok sever. Kolay moda alırsın.

Öncelikle hepinize teşekkür ederim tek tek. Kız arkadaşımla 2 haftadır beraberiz ama iki gün sonra evine dönevek ve online oyun oynayamaz yani single player hikayeli oyun arıyorum yalnız başına vakit geçirmesi için. Life is strange benim de ilgimi çekmişti bir saat falan oynadım sıkılıp bırakmıştım ama kız karakter vs. olduğu için kız arkadaşımın ilgisini çekebilir. Bir de yanlış hatırlamıyorsam oyunda zamanı geri sarma özelliği vardı.

Öncelikle hepinize teşekkür ederim tek tek. Kız arkadaşımla 2 haftadır beraberiz ama iki gün sonra evine dönevek ve online oyun oynayamaz yani single player hikayeli oyun arıyorum yalnız başına vakit geçirmesi için. Life is strange benim de ilgimi çekmişti bir saat falan oynadım sıkılıp bırakmıştım ama kız karakter vs. olduğu için kız arkadaşımın ilgisini çekebilir. Bir de yanlış hatırlamıyorsam oyunda zamanı geri sarma özelliği vardı.
Aynen hocam doğru hatırlamışsınız fakat neden online oyun oynayamaz? (Özel değilse tabii. )

Geri
Yukarı