Kız arkadaş ile buluşma

Derken? Benden yaşça büyük abla dediğimin arkadaşla konuşamaz mıyım?

Derken?
Çünkü kadından hoşlanıyorsun büyük ihtimalle o kadında seni sadece kendini iyi hissettirmen için etrafında tutuyor.
İstediğinle konuş kimsenin umurunda değil.
Ama bunun yanlış olduğunu ilerleyen günlerde anlayacaksın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Derken?
Çünkü kadından hoşlanıyorsun büyük ihtimalle o kadında seni sadece kendini iyi hissettirmen için etrafında tutuyor.

Şimdi herkes seni linclecek ama haklısın dostum sana katılıyorum yarın obur gun kız sevgılısınden ayrıldıgında ceptekıne yurucek dırek kımse kusura bakmasın ama boyle.

Derken?
Şimdi herkes seni linclecek ama haklısın dostum sana katılıyorum yarın obur gun kız sevgılısınden ayrıldıgında ceptekıne yurucek dırek kımse kusura bakmasın ama boyle.
Dostum sen iyi değilsin. Daha beni tanımadan böyle şeyleri demen çok zekisizce bir davranış bunu biliyor olmalısın. Hoşlandığım vb. de yok benim hoşlandığım başka bir kız var bilip bilmeden böyle konuşma hakkın yok. Abla dediğim saygı duyduğum kişiyle ben neden sevgili olayım benim beynim yok mu kafam basmıyor mu? O abla dediğim kişiyle ben 2 yıldır arkadaşım neyin tavrı bu? Ben neden kendimden büyük birisini 12. sınıf birisini seveyim bir düşün tamam mı biraz düşün bunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı