Kız Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi

InJustice

Kilopat
Yer
Troposfer
Arkadaşlar genelde hediyelerimi seçerken duygusal yönüne ağırlık verir bir anlam içermesini isterim ancak bunu hediyenin kıyısına köşesine iliştireceğim bir not kağıdı ile de yapabilirim sanırım.

Kız arkadaşımın doğum günü 13 Eylül 2018'de ve ben hâlâ nasıl bir hediye alacağıma karar verebilmiş değilim. Çok uçuk kaçık fikirler istemiyorum sizden :) Sadece siz olsaydınız ne yapardınız sorusuna cevap verin yeterli benim için.

Önerilerinizi bekliyorum.

Onu en iyi sen tanıdığın için ne sevip ne sevmeyeceğini de en iyi sen bilirsin. Yine de genel bir öneri istersen kendin emek verip yaptığın bir şey olabilir... Böyle şeyleri daha çok sevebiliyorlar. 3 gün yeterli bir süre. Direkt gidip aldığın hazır bir hediyeden daha çok anısı olur.

Ne olduğuna sen karar ver.

Kutu içinde çikolata ve bileklik gibi şeyler verme de ne veriyorsan ver. Bak bu süper:
nostaljik-atli-karinca-muzik-kutusu-pembe-kc805377-1-1.jpg

Ben kolye hediye etmeyi düşündüm ancak gümüş veya altın değil. Dolayısı ile ona değer bir hediye olmayacak gibime geliyor. Bir şiir kitabı içine onun fotoğraflarını koysam ve bir not yazsam nasıl olurdu?

Ben kolye hediye etmeyi düşündüm ancak gümüş veya altın değil. Dolayısı ile ona değer bir hediye olmayacak gibime geliyor. Bir şiir kitabı içine onun fotoğraflarını koysam ve bir not yazsam nasıl olurdu?
Çok düşünceli. Telefonunda anılarınız varsa koy hepsini. Sosyopix diye site var, oraya fotoyu yükleyip yazıyı yazıyosun, hazırlayıp getiriyolar 20-30 sayfa. 35 TL fiyatı da .

Kız arkadaşının zevklerine göre, manevi yönü ağır basan bir hediye seçimi yapmalısın bence... Ben hoşlandığım kızın doğum gününde kedi beslediği ve kedileri çok sevdiği için güzel kedili bir kolye almıştım. Daha sonra birkaç tane şiir yazmıştım.[emoji4] Hediyeyi dayanamayıp doğum gününden 2 gün önce kimsede görmesin diye vermiştim, ama herkes görmüştü.[emoji1] Şiirleri ise 2 gün sonra doğum gününde okuyacaktim. asosyal ve yalnız bir birey olunca benim için çok zor bir durumdu. Doğum gününden hemen bir gün önce, beni öpünce iyice cesaret aldım ve şiirlerim ile sabırsızlıkla o geceyi bekledik. O gece her şey çok ama çok kötü oldu... Şiirleri okuyacağım gece, yani doğum gününde başka bir çocukla kalmayı tercih etti Onun elini tuttu... Ona sarıldı. Ben hemen arkalarında salya sümüktüm...[emoji1] 2 gün sonra da gelip "sende yanlış bir izlenim uyandırdıysam özür dilerim" demişti... Etkisinden uzun süre çıkamadım. Hâlâ da çıktığımı söyleyemem...
images%20(30).jpeg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı