Kız arkadaşa hediye fikri

Bence doğum günlerinde normalde alınmayacak şeyler hediye olarak alınmalı, ihtiyaçlar değil. İhtiyaçlar zaten öyle ya da böyle alınıyor. Ben hediye seçerken böyle yapıyorum şahsen.
Söyledikleriniz mantıklı ama ben bana bu tür şeylerin alınmasını tercih ederim. Böylece cebimden daha az para çıkmış olur ve elimdeki parayı kendime harcayabilirim.

Yok be bir iki hediyesi dışında kötü hediyeler almaz. Sık sık hediyeleştiğimiz için bir iki fire verdiğimiz oluyor karşılıklı. Hediyeleşmek güzel olan :)

Hediyeleşmen daim olsun. Bu yeni sevgili çiftimize senin gibi hediye tecrübeli bir insan bu arkadaşımıza kesin hediye ısmarlar diye düşünüyorum.:D bak ben ısmarlardım. Sen dedin kötü fikir diye. Almaktan vazgeçtim.:D

Para pul olsa...

İyi kide yok boş ver. Daha doğrusu olan para kendime kadar. Çalıştığım için. Geçenlerde teyzem tutmuş face benim özlem diye bir kıza vermiş. 2 gün boyunca çile çektim. Konuşmuycaksan söyle. Müsait olunca yaz. Sustun. Sonra siliyorum seni dedi. Sil dedim. Sildi dünyalar benim oldu. Sen benim çilem misin kızım diyeceğim diyemiyorum. Arada teyzem var argo konuşçam konuşamıyom.

Geri
Yukarı