Kız arkadaşa hediye önerisi

Bence ikiniz için de anlamlı olan bir şarkının Spotify bilekliğini yaptırabilirsin. Bu benim aldığım en anlamlı hediyelerden biriydi üstelik fiyatları da çok uygun

Dosya Ekleri

• CE7C05DD-C0CB-4AEA-9418-70CF4FE808DD.jpeg
    CE7C05DD-C0CB-4AEA-9418-70CF4FE808DD.jpeg
    22,1 KB · Görüntüleme: 78
Ben şöyle yapmıştım. Fotoğraflarınızı çok güzel şekilli şukullu albümlere dönüştüren yerler var. Oraya gidip ikinizin olduğu en sevdiğiniz fotoğrafları koyun. Benim yaptırdığım şekilli şukullu albümün içinde orta kısmında küçük bir alan boş kalmıştı, oraya da isminin baş harfi olan bir kolye koymuştum. Güzel bir mekanda yanında bir tane gül ile vermiştim kendisine.

Aslında o mekanda yemek yemeye bir gün önceden karar vermiştik, bu fikirde aklıma karar verdikten yaklaşık 5 dk sonra geldi. Albüm yapan kişi tanıdık olduğu için diğer güne halletmiştim herşeyi. İsterseniz sizde fikir üstünde biraz daha oynama yapabilirsiniz ama benim kız arkadaşım hayatında aldığı en güzel hediye olduğunu söylemişti. Ve onu tanıyorum bunu nazik olmak için yapmaz açık sözlüdür ve önceden aldığım hediyelerden bambaşka bir tepki vermişti buna. Beğenmişti yani :). Deneyin.

Geri
Yukarı